Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Én vagyok hipochonder, vagy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok hipochonder, vagy a melegek nagy többsége szeret veszélyesen élni?

Figyelt kérdés

Gondolom, abban egyetértünk (elnézve pl. a társkeresőket), hogy a melegek nagy része "virágról virágra száll", akár minden nap mással dug-dugat, szop-szopat (ezt nyilván nem gumiban), nyal-fal.


Gondolom, abban is egyetértünk, hogy jó, ha tízből egy "jár szűrésre", ami azt jelenti, hogy mondjuk félévente szűret a betegségek egy részére, amely szűrés egyébként a hetekkel, hónapokkal ezelőtti állapotot mutatja. (Tudom, egyszer végigcsináltam egy mindenre kiterjedő sorozatot, hát nem volt olcsó, sem kellemes.)


Mielőtt a fejemhez vágjátok, igen, talán az irigység is beszél belőlem. Én is szívesen kipróbálnám, csinálnám helyes srácokkal, de megér ennyit az a kis élvezet? Ki tudja, kinek a szájában volt utoljára (tegnap este), akinek bekapnám, vagy viszont, például. Megbízható, szimpatikus és tartós partnert meg nehéz találni.


Szóval, hogy lehet ezt úgy csinálni, hogy ennyire nem nyugtalanít a dolog? Márpedig a nagy többség így csinálja. Vagy nincs is igazán mitől tartani?



máj. 22. 13:28
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Nem vagy hipohonder, nyugi.Igazad van abban, hogy óvatos vagy.

Tudod,én kizárólag párkapcsolat miatt nézelődöm,próbálok ismerkedni.De semmi testiség nem történhet közös STD szűrés nélkül.

Bizony érdekes,hogy nem kevesen és nagyon értelmes emberek zárkóztak el eddig ez elől.Több,mint beszédes ez ...

máj. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Veszélyesen élnek. Viszi őket a vérük. De sajnos a koton se véd mindentől...
máj. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
A legtöbb melegnek elég sok elvárása van, nem hinném hogy találnának minden napra más partnert xD
máj. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 everlight ***** válasza:
76%
Heterok talán nem ugyan így csinálják?
máj. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Melegek közt van ilyen is olyan is, belvárosban se nagyon megy ez a minden nap mással, nagyon válogatós mindenki.


Hogy a szaunába tényleg megy hipp hopp, de ott is van gumi


Szedik a preppet,már aki.

És van akit semmi nem érdekel.


Van aki meg annyira fél hogy ismerkedni se mer.

máj. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem tapasztalok ilyet, elég kevés meleg van, aki fűvel fával csinálnák, a többség jobban válogat, mint a csajok. Sőt sokszor irreális elvárásaik vannak, de lehet mert nem néznek tükörbe sokan.
máj. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
En is eszrevettem, hogy a melegek ugyan valogatosak, megis az elso szimpatikus sraccal egybol agybabujnanak akivel talalkoznak. Kicsit felelotlennek tartom magam is. En is joval megfontoltabb vagyok ezen a teren, mert itt eleg csak egyszer tevedni. Egyebkent en sokszor megkapom a kornyezetemtol, hogy hipo vagyok es ez kihatassal van az ismerkedesre meg ugy amblokk mindenre. Az elejen bosszus voltam pont ezert magamra, mondvan amiatt, hogy visszatart. De tudod mit? Aldom az eget, hogy hipo vagyok es nem az a legnagyobb problema az eletemben, hogy ma melyik jottment melle szegodjek. Egyreszt az egeszsegugyi kockazat is visszatart, masfelol pedig egy erkolcsi kerdes. Nem tudnek lefekudni valakivel hiaba nez ki jol, ha nem ismerem. Szamomra nagyon fontos, hogy tudjam ki o, milyen ember, nem pedig egybol szexualizalni..
máj. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A 7-es válaszolót ismeretlen is tisztelem azért,amit leírt !


# 1

máj. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%

"Gondolom, abban is egyetértünk, hogy jó, ha tízből egy "jár szűrésre""


Statisztikád van róla? Nem. Prekoncepció, ez is része a hipochonder viselkedésednek. Téves eredményre jutsz és így a konklúzió is hibás.

máj. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

"Statisztikád van róla? Nem. Prekoncepció"


Attól még lehet igaz, és mondjuk úgy, nagy összegben mernék fogadni az állításomra.


"Téves eredményre jutsz és így a konklúzió is hibás."


Kivéve, ha igazam van.

máj. 26. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!