Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Létezik kamaszkori homoszexual...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik kamaszkori homoszexualitás?

Figyelt kérdés
Ha igen meddig tarthatjuk annak?

2012. máj. 5. 13:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
18 évesen felnőttkorivá válik a homoszexualitásod is.
2012. máj. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Sztem van ilyen átmeneti kíváncsiskodás ebben a korban!
2012. máj. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De mi fér bele?
2012. máj. 5. 13:35
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Amit később se szégyellsz egy életen át.
2012. máj. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%

Semmit ne tegyél és nemkell aggódnod...elfog múlni..nekem is volt,de nem sokáig tartott...jó persze nem voltam pasival,de néztem pasis filmeket ,stb...erre maszturbáltam..azaz erre is...de ez elindult fantáziában és le is zárult fantáziában..nem mellesleg miután elélveztem bele gondoltam mindig,hogy áhh kizárt...én annál jobban meghalok a nőkért :DDD és ne felejtsd el...a kíváncsiság még nem melegség...


23/F

2012. máj. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy és milyen nemű?
2012. máj. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
4%

Persze! Létezik!

SP és Fluor Tomi is már jó ideje együtt vannak! :))

Komolyra fordítva! Hogy létezne már???

Vagy homár vagy,vagy nem! Ha az előbbi akkor viszont ne reklámozd magad,mert teljesen természetellenes,hogy fiúként srácokról ábrándozol,és ha valaki meg akarja magyarázni az ellenkezőjét,azért teszi mert friss húst lát benned!!!

2012. máj. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam már olyat hogy van ilyen, de nem igazán hiszek benne. Én már 13 évesen és tudtam h meleg vagyok, és ez nem változott azóta sem.

18/F

2012. máj. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
36%
Sztem nem.:D Kamaszkorban még teljesen kifejlett szexuális orientáció sem létezik, nem még melegség. Nem kell belemagyarázni. Ha csak ez tetszik akkor a homo felé haladsz, ha meg mind kettő érdekel, akkor bi. Ez egyszerű, csak fel kell oldani azokat a gátlásokat, amik miatt ezt nem tudja az illető elfogadni.
2012. máj. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%
Állítólag minden pasi gyerekkorában a pasikhoz vonzódik, mert tudja, hogy csak egy pasi tudhatja igazán hogy mi kell egy másik pasinak. Egy idő után megtanulják a társadalmi normákat (óvoda) és a lányokat kezdik hajtani. Nem tudom, én lányból vagyok, de ezt hallottam:)
2012. máj. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!