Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lesmarolt az egyik baratom!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesmarolt az egyik baratom! Mit csinaljak? Hogy kezeljem?

Figyelt kérdés
mar ismerjuk egymadt egy ideje, o ilyen visszahuzodobb tipus, nem tul beszedes, en meg egybol kiszurtam magamnak, amikor a hazba koltozott, mert nemtudom miert, de szeretem az ilyen emberek tarsasagat, bar en inkabb nagy dumas baratkozos tipus vagyok. Szoval a lenyeg, hogy osszebaratkoztunk habar olyanok vagyunk mint eg es fold, meg kinezetre is.. O magas, vekony sotet haju en meg alacsonyabb izmos szoke srak vagyok. A tobbi baratomat nem nagyon avattam be, inkabb nem beszeltem a fiurol nekik, mert csak bszogatnanak h miert baratkozok ienekkel. Na mind1 szoval egy ideje eszrevettem, hogy mashogy viselkedik velem, mgint olyan csondesvolt mindig. Aztan multkor valamit nagyba meseltem neki erted ott hadonaszok a kezemmel meg minden nagyba beleeltem magam a sztoriba erre egyszer csak megcsokolt, en meg total lefagytam egy fel percre, aztan annyit mondtam, hogy asszem jobb ha most megyek, es elmentem. De nem akarom elvesziteni a baratsagat emiatt, csak nemtudom mit mondhatnek erre, hogy ne bantsam meg, neki kb csak en vagyok, meg az anyukaja, mert az apja elhagyta oket, es ugye nagyon visszahuzodo, onbizalma meg kb 0. Es amugy is total szar hogy ez igy log a levegobe, mert ugye a hazban lakik, es mindig talalkozunk, ami meg total kinos... Mit csinaljak? Mit mondjak neki?

2012. jún. 19. 23:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Kezd úgy hogy odamész és megszolítod, hogy "hello beszélnünk kéne valamiről" innentől már adódni fog a helyzet.
2012. jún. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
61%
Lényeg: homok került a gépezetbe, jól értem?
2012. jún. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Bocsesz, te most fiú vagy, vagy lány?
2012. jún. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
17/f
2012. jún. 19. 23:53
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Sssz! Hát barátocskám, én a helyedben megbeszélném vele, hogy te nem úgy tekintesz rá, de ettől semmi nem változik, stb. Oké, hogy ez közhely, de... mi mást tehetnél?!
2012. jún. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Hova küldjem a puskát?! :)
2012. jún. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs gondod azzal, hogy meleg, akkor nyugodtan mondd meg neki, hogy te a lányokat szereted, de barátok ettől még maradhattok.

Jaj, de kínos.

2012. jún. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
2%
Tudtára kéne adnod, hogy neked ez nem jön be egyáltalán, meg nem csíped a púzómurit sem. Szóval, ha te nem vagy homár, akkor mond el neki minnél hamarabb szerintem.
2012. jún. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
ezt kene mondanom de annyira felek, hogy egyik nap arra jovok haza, hogy a fiu a 2-rol folvagta az ereit. Tudom rola hogy nem tiszta ilyen teren :/ egyik ismerosom is nemreg lett ongyilkos es meg azt se hevertem ki.
2012. jún. 20. 00:06
 10/18 anonim ***** válasza:
80%
Te tudod, de én biztos nem hagynám, hogy ezt csinálja... ez nem így működik, hogy ha nem leszel homár te is akkor öngyilkos lesz. Akkor milyen "barát" ez? Ne viccelj már, meg amúgy is, ezen nem kéne mit gondolkozni, ez nagyon gáz. Minek kellenek ilyen barátok, nincs gondom vele, hogy meleg. Alapvetően nem utálom a melegeket, amíg nem nyomulnak rám, de ez a te esetedben már megtörtént.....
2012. jún. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!