Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A Deákon a Gödörnél tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Deákon a Gödörnél tényleg sok bi és meleg fiú van?

Figyelt kérdés
Szoktatok ott ismerkedni?

2012. jún. 30. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van sok.
2012. jún. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Honnan ismerni meg?
2012. jún. 30. 22:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is úgy hallottam, hogy sok van ott.
2012. jún. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Én is csodálkozom de sztem azért van ott "sok" mert 1000-2000 ember ha ott lebzsel annak a 10% a 100-200 ember és ennyi a meleg. De rengeteg meleg vagy meleg kinézetű srácot látok ott. De ez a trend hogy buz.isan nézzünk ki. Nem egy srácot láttam ismerek aki tipikusan meleg kinézetű és a barátnője van és csókolózik vele meg régóta együtt vannak...
2012. jún. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Vajon mit reagálna ha fel akarnák szedni?:)
2012. júl. 1. 00:02
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

meg kell próbálni


szerintem pont annyi az esélyed, mintha egy hetero akarna felszedni egy lányt

a lányok 99%-a elküld

a fiúk 99%-a is elutasítana, mert egyrészt nem biztos, hogy meleg, akihez odamész, másrészt ha meleg is, akkor sem biztos, hogy pont te kellesz neki


inkább biztosra menj, keress meleg helyeken, ahova kifejezetten ismerkedni járnak, és nincsenek hetero-k egyáltalán

2012. júl. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!