Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nálunk aludt az egyik haverom....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálunk aludt az egyik haverom. Reggel úgy ébredtem, hogy a mellkasán feküdtem, és fogta a fenekem! Hát normális ez?!?!?

Figyelt kérdés
Előtte nem ittunk meg semmi. Az ágyam egyszemélyes de elég nagy, hogy elférjünk rajta ketten. Nem érzem magam melegnek se biszexnek.

2012. aug. 7. 07:40
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
98%

szerintem nem kell belőle nagy ügyet csinálni. te mondtad saját magad, hogy nem tudatos volt. el kell felejteni és kész.

én egyszer odafeküdtem bátyám mellé, hogy nézzem a TV-t, ő aludt és közben megfogta a mellem.... aztán mikor másnap elmeséltem neki meglepődött, és mondta hogy hiányzik neki a barátnője... szerintem ti is hasonló szituban vagytok.

Ettől még nem vagy még csak biszex sem.

2012. aug. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

Fejjel lefelé?XD

Én csak a lepedőt szoktam letúrni...

2012. aug. 7. 12:27
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

Elmondták már előttem, hogy nem kell túlaggódni, szerintem is felesleges. De azon ne lepődj meg, ha esetleg a közeljövőben a haverod közöl valami újdonságot magáról :)

Csak azért mondom, mert meleg létemre van hetero haverom aki szokott itt aludni LAN-party után - mi is egy ágyban alszunk, de még egyszer sem sikerült így ébredni. Egyszerűen nem bújok össze olyannal, akivel nem közös az érdeklődési kör :P

2012. aug. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
De én is hozzábújtam, konkrétan a mellkasán ébredtem. Akkor én is meleg lennék?
2012. aug. 8. 23:18
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

Ezt így ne tőlünk kérdezd :D Idézd vissza a pillanatot és figyeld meg, hogy reagálsz... Tetszett? Hozzábújnál még egyszer? Ha igen, nagy eséllyel rendelkezel bi hajlammal. Ha csajokkal is volt már dolgod, max csak biszex leszel.. Ellenkező esetben, ha nem tetszik még a gondolata sem, esetleg annak tovább gondolt változata (pl csók stb:D), akkor nem vagy se meleg, se biszex - szimplán csak összebújtatok álmotokban és kész, ennyi ;)

Szóval ha ezt ledumáltad magaddal és jutottál is valamire, írj :D


20/F bi

2012. aug. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
sztem nem kell ezzel ennykt foglalkozni.. En meg legjobb baratom (mindkettem heterok) csomoszor alszunk egymasnal egy agyba, es spanom felalomba mindig atolel. Eloszor rohadt kinosnak ereztem ezt, de mostmar nemerdeel. Legjobb sanom, ha igy tud aludni, akkor aludjon igy.. Reggel meg mindig halal bzis pozba ebredunk pl multkor melkasomra rakta a jejet, meg volt hogy kiskiflinagykiflibe ebredtunk es en voltam a nagykifli, de ettol nem leszek kevesbe hetero, mert nem ugy gondolok ra mintha egy csajjal lennek, es egyaltalan nem izgat sexualiaan a tema
2012. aug. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
*fejet
2012. aug. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

Beszéltem vele. Azt mondta emlékszik, mivel hamarabb felkelt mint én csak nem akart lelökni magáról, mert olyan édesen aludtam. Meghogy jó a fenekem...Itt már furcsálottam az egészet. Majd bevallota, hogy van egy kis bi hajlama.

Elkezdett furán nézni rám és megcsókolt. Teljesen hozzám bújt és éreztem, hogy keményedik a farka.

Nemtudom más is csinálnék vele. Nem akarok bi lenni.

2012. aug. 10. 22:12
 29/34 anonim ***** válasza:
44%
hát.. innentől olyan fakenek tűnik az egész..
2012. aug. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
44%
fake
2012. aug. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!