Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A hozzám legközelebb álló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hozzám legközelebb álló barátom bevallotta, hogy homoszexuális. Hogy dolgozzam ezt fel?

Figyelt kérdés
Sokszor hallottam már erről, de Még nem találkoztam homoszexuális emberrel, és ez eléggé megrendített. Eléggé toleráns vagyok, de már sehogy se tudok ránézni... Ha eszembe jut, a gondolatok.. Szörnyű. Nem undorodok tőle, és teljes mértékben a barátom továbbra is, de nem tudom mit tegyek. Az egész teljesen lesokkolt. Segítsetek, kérlek! L

2013. márc. 1. 16:59
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
93%
Miért sokkol? Voltak érzéseid vele kapcsolatban? Ha nem, akkor szerintem gondold azt, hogy lett egy új barátnőd.
2013. márc. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
És miért sokkolt le? Mivel hozzád barátságon túl nincs köze, miért zavar ez téged?
2013. márc. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Régebben szerelmes volt belém, de mondtam neki, hogy köztünk nem nagyon lehet semmi. Ettől függetlenül nagyon-nagyon közel áll hozzám. És főként azért sokkol, mert egyszerűen elképzelni sem tudtam volna róla. Tudom ez a génekben van...
2013. márc. 1. 17:02
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hogy lehetett szerelmes beléd?
2013. márc. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elmondta egyik közelálló barátnőm hogy meleg. Na és?


Ugyanúgy ember marad számomra. Felfogás kérdése az egész.

Ha igazi barátod, akkor cseppet sem befolyásol, viszont

itt úgy tűnik, hogy akartál/akarsz tőle valamit nem csak

barátként is, azért a hirtelen nagy undor.

2013. márc. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy csak azt hitte, fogalmam sincs. Össze vagyok teljesen zavarodva.
2013. márc. 1. 17:04
 7/30 anonim ***** válasza:
34%

Lehet miattad lett az. :O


"Régen szerelmes volt belém".

Te tetted azzá ami! :O

2013. márc. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

#7! Erre ilyen gagyi hatáskeltőzenét képzeltem el. XD


Am ez nekem ott sántít, hogy régen szerelmes volt beléd, lehet, hogy ezzel csak azt akarja, hogy hirtelen kelljen neked, amiért elérhetetlen lett.


Am meg én megértem a sokkot, nem feltétlenül valami tetszési dolog állhat a háttérben. Engem is lesokkolna, pedig én fiú vagyok és heteró. Persze hozzá lehet szokni, de hirtelen érheti az embert.

2013. márc. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
39%
Az nem lehet, hogy csak inspirálni akar egy "mentö akciora"? Sajnálkozva jegyezd meg, hogy pedig éppen kezdtél beleszeretni, de olyan fa-z nem kell akié esetleg F-ban járt. Kiváncsi lennék a reakciojára.
2013. márc. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
61%
Sok mindent nem tudsz tenni. Én is ugyanebben a helyzetben vagyok, de megbeszéltem a sráccal, hogy én nem vagyok kíváncsi a szexuális életére ezentúl, és nem szeretném ha a pasikról beszélnénk. Néha, ha mégis áradozni kezd fiúról, rászólok.. Ha annyira jó barátod, kénytelen vagy elviselni, hogy más..:S:)
2013. márc. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!