Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Transzvesztita és homoszexuáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Transzvesztita és homoszexuális fiúk! Volt köztetek, aki megbánta utólag, hogy ezt az utat választotta vagy teljes, örömteli életet éltek?

Figyelt kérdés
Jómagam is meleg/transzi vagyok. Érdekel a többi "sorstársam" véleménye, hogy milyen életet élnek, ill. boldogok-e! Én nem bántam meg, hogy erre a szexuális irányzatra léptem. Az az érzés, amikor szoknyában, harisnyában, körömcipőben szeretkezem, olykor extrém helyeken, ez nagy örömöt, kielégülést ad nekem.

2013. máj. 17. 14:26
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
En megbantam.
2013. máj. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Te akkor szexuálisan passziv vagy?


bocs a hülye kérdésél de neked az elég az élvezethez hogy háturol beléd hatolnak az aktív fél egy hatalmasat élvez még te nem? Vagy mivel ott a prosztata ezért mikor ő háturol behatol te is eltudsz élvezni az érzés által?


(bocs de ez a része nagyon érdekel)

2013. máj. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2-es hozzászólónak: Igen passzív vagyok. Ha orálisan kielégítem partnerem, akkor és közben "átszellemülök nővé" és akkor már lelkileg nem farkam van, hanem "pinám"! Ugyanez a kérdés folytatása, ha megdugnak, akkor lelki szemeim előtt "engem nőt" dugnak meg, tehát a "puncimat" nem a seggemet és így már szükségtelen is, hogy a farkammal élvezzek el!

Ilyen prosztata, meg saját farok számomra nem létezik a szexben, inkább azt képzelem, hogy: "méhem, csiklóm és pinám" van!

2013. máj. 17. 16:14
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést. Mi az, hogy erre az irányzatra lépni?? Úgy írod ezt, mintha a szexualitás olyan lenne, mint a vallások, hogy csak így lehet ide-oda térni közöttük. Elnézést, ha nálad ez így működik, én nem választottam ezt az utat, én ezt az utat kaptam már jó régóta. Nem kellett erre rálépni, csak rájönni, hogy én ezen járok. Ennél fogva nincs is mit megbánnom. (am homokos vagyok, nem transznemű)
2013. máj. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
heteroszexuaális nem azért heteroszexuális, mert azt választja, hanem mert csak úgy tud boldog lenni. a homoszexuális dettó.
2013. máj. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5-6-os hozzászólókkal egyetértek, ez azonban kiegészítésre szorul. Elég egyszerű lenne a kérdés, ha mindenki születésétől vagy kicsit később, mondjuk 14-16 éves kora óta tisztában lenne nemi indentitásával.

A gyakorlatban ez nem minden esetben így történik.Vannak házasságban élők, akik titokban homókhoz járnak. Akár passzívként, akár aktívként vagy éppen uniként.

Vannak nyugdíjasok, akik öreg korukra váltanak, heteróból homóba.

Vannak, akik elfojtják a vágyakat és csak a Net mögül mernek ismerkedni, a gyakorlati megvalósulás szintjére nem jutnak el.

Vannak olyanok is (sok ilyennel voltam), hogy mondjuk a személykocsijukban amikor leszoptam őket, megkérdeztem, mióta melegek!

Erre felháborodva, értetlenül válaszolták:

-Micsoda? Én heteró vagyok! Ezt csak kíváncsiságból csináltam!


...és még lehetne sorolni a különféle eseteket és felfogásokat. Bí kíváncsi, enyhén passzív, full aktív, családos több gyerekes, transzszexuálistól kezdve a transzvesztitákig!

2013. máj. 17. 17:48
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
inkább úgy kéne feltenni a kérdést, azok a "heterók", akik azt válsztották, hogy mégis összeházasodnak egy ellenkező neművel, boldogok e így, hogy csak hébe hóba "kíváncsiskodnak".
2013. máj. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
totál hetero vagyok nem birom elképzelni hogy egy férfival csokolózok vagy megfogom a nemiszervét de totál kiváncsi lennék hogy egy ilyen mint te mit tud nyujtani. pl hogy tud leszcumizni vagy hogy tud a popójával olyan élvezet nyujtani....
2013. máj. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Cunt*-* válasza:
100%

Oké ez egy kicsit más in my case. :D

Azt, hogy mennyire vagyok queer azt most nem is taglalom, a lényeg. :D De én fiú vagyok és már 6 évesen is fiú voltam. :33

Úgy 13-4 éves lehettem, mikor eldöntöttem, hogy akkor külsőleg is fiú leszek..hajvágás, gardróbfrissítés..a melleim eltüntetése (Houdinii.><)..meg ilyenek. c: Igaz az elején elég nehéz volt oO Mármint..nem igazán értették, mikor mellem már nem volt (legalábbis nem látták), de mégis olyan lányos arcom volt meg minden..Utáltam magamat, mert nem tudtam olyan igazi..fiú lenni. És akkor úgy éreztem, hogy..talán nem kellett volna, maradhattam volna ilyen..de akkor nem lettem volna..az aki vagyok, mégis olyan furcsa érzés volt, mikor tükörbe néztem bláhh. Sosem voltam olyan ..fiús. De aztán mikor először kérdezgették, hogy "Fiú vagy?"..az egyik legjobb érzés volt C: yamm..és..szóval nem :D Egyátalán nem bántam meg..semmit. C: Talán csak azt, hogy az elején nem tisztáztam, hogy nem vagyok leszbi :D höhöhöhöö. :D

De nem igazán értem, hogy lehet ilyesmit megbánni. :D Szóval esetleg a műtétet, de nem tudom (az volt neked? oO) Tehát..ha valaki csak kíváncsi volt, és ez jött neki be, de valami oknál fogva nem szeretné folytatni, leveszi a ruhát, a parókát (vagy levágja a haját) és ennyi, de amúgy meg nem tudom mit kéne abban megbánni, hogy az vagy aki vagy, véled hogy vagy vagy hiszel benne c: Tehát..ennyi. :3

2013. máj. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem választani kell, ez jön magától.
2013. máj. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!