Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a különbség az aktív és a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spongya Bob Kocka kérdése:

Mi a különbség az aktív és a passzív melegek között?

Figyelt kérdés
Eddig nekem csak úgy léteztek, hogy melegek, esetleg homokosok, de amióta ezen az oldalon fent vagyok azóta új fogalmakat látok a témában, de még mindig nem értem mi a különbség. Vki elmagyarázza?

2013. nov. 23. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Aktiv a ferfi, passziv a no. Szerintem igy ertheto.
2013. nov. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Szexben az aktív fél dugja a passzívat, kapcsolati szinten meg gondolom az aktív fél a dominánsabb, irányítóbb amíg a passzív, nos passzívabb.
2013. nov. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Aktiv aki, passziv akit
2013. nov. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az aktív az, aki farkalja a másikat, a passzív az, akit meg farkalnak.
2013. nov. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
És ha én bi vok és csak azt akarom h engem kényeztessenek akkor??
2013. nov. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%

Ahogy leírták előttem, az aktív fél dugja a passzívat...gyengébbek kedvéért az aktívé a férfi szerep a passzívé a nő.

De(!) van olyan akit mind a kettő szerep izgat ez esetben uni-ról beszélünk.


És valóban egy kapcsolatban is ugyan az tapasztalható mint egy hetero párnál, az aktív férfiasabb(an) viselkedik míg a passzív kicsit nőiesebb. Na most ennek is vannak már kicsit túlzott példái ha ugye a passzív fél nőies, hosszú a haja, a hangja is vékonyabb. De a legáltalánosabb, ha a passzív is ugyan annyira férfias mint egy hetero férfi vagy az aktív fél. Én például hiába vagyok passzív nem vagyok nőies. Szex közben én vagyok az alárendeltebb a "nő" de az ágyon kívül úgy viselkedek mint bárki más :)


Ha volt türelmed elolvasni, akkor remélhetőleg meg is értetted hogy hogy zajlik ez nálunk.

2013. nov. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ftf1983 ***** válasza:
100%

Ahogy már többen leírták az aktív dug a passzívat dugják. Én erre semmilyen körülmények között nem használnám a férfi és a női jelzőt!

És nem törvényszerű, hogy aki az ágyban a passzív az a mindennapokban is a passzívabb, alárendeltebb vagy éppen nőiesebb. Nem egy olyan kapcsolat van, ahol a passzív fél fúr, farag, barkácsol az aktív meg főz, mos, takarít.

2013. nov. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
80%

és kinézetresem csak a csajos küllemű emberek a paszívok.

találkozni izomagyú paszíval és hosszú szöszi aktíval.

2013. nov. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!