Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A leszbikusság miért lett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikusság miért lett ennyire laza dolog? A videó miatt kérdezem

Figyelt kérdés

Ennyire sok a leszbikus arrafelé?

http://www.youtube.com/watch?v=V0zmX92_kcU

A nők simán megmerték csókolni a vad idegen csajt. A férfiak meg "húzz innen!" reakciót váltottak ki.

A leszbikusság ennyire laza dolog manapság?



2013. dec. 6. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Kinek mi.

A pasik egyébként is jobban őrzik a hovatartozásukat.

2013. dec. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Laza dolog, de ettől függetlenül még nem menő dolog amikor a tizenéves partilibák egymásnak esve smárolnak egy bulin, csak a trend miatt és mert ettől hiszik vagánynak magukat- Ez szánalmas :).
2013. dec. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy megcsókolták a csajt, nem jelenti azt, hogy leszbikusok. Biszexek is lehetnek, vagy heterók, vagy akármik. Amiért megtették, az az, hogy szimpatizánsok, és nem kell ezt olyan komolyan venni. Nem arról van szó, hogy ledugták egymás torkán a nyelvüket, csak hogy támogatják a melegházasságot, mert ez is ugyanúgy szeretetre épül, mint a heteró párok házassága (ideális esetben persze..).
2013. dec. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Burszán Dénes válasza:
19%
Két leszbi csajt inkább látnék az ágyamban mint két homot.
2013. dec. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
mert egy férfiak álltal irányitott világban a leszbik izgatóak.
2013. dec. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 moonlightsentinel ***** válasza:
100%
Én meleg vagyok de ezt a csávót én se csókoltam volna meg :DDD
2013. dec. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gáz az egész és szánalmas pedig langyi vagyok.

Főként azért lehet ez mert a társadalom nagy része szerint nagyon elítélendő dolog ha 2 férfi csinálja.És az emberekben ez így rögzül.Viszont ha 2 nőről van szó az már majdnem megtestesíti a tipikus férfi álmot miszerint 2 nő együtt hú már csak én kellenék oda nagy kár ,h ez csak 1 álomkép a leszbikusok nem fognak férfiakkal is kúrni.

2014. febr. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amúgy a raszta és a végén a deszkás arc elég nagy formák !!!:D:D:D:D
2014. febr. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a heteronormativitás miatt
2014. febr. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!