Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A legjobb barátom (fiú) azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom (fiú) azt mondja, elfogadja, hogy meleg vagyok, de úgy érzem ezek csak szavak. Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Általában az egyik mondata üti a másikat. "Elítélem a melegeket, de téged nem ítéllek el" "Elfogadlak ilyennek, amilyen vagy, de ha lehetne, hogy heteróvá tegyelek, megtenném" stb... Hogyan érthetném meg vele, hogy ezek egyrészt nekem rosszul esnek, másrészt pedig, ha baja van az egésszel akkor inkább mondja szemtől szembe... Nem akarom elveszíteni, mert 6 éves korunk óta barátok vagyunk

2014. nov. 2. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Neki is joga van az érzéseihez. Valószínűleg neki is fontos a barátságotok, azért nem akar nyíltan sértegetni.
2014. nov. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem ez úgy jön le, hogy elfogad, mert a barátja vagy (gyerekkora óta), de előtte ne csinálj semmi olyat, amivel esetleg őt kellemetlen helyzetbe hozod (pl. bemutatod a párodat).
2014. nov. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
adj neki időt !! szerintem nagyon próbálja elfogadni lehet hogy neki nehezebben megy de nagyon szeretné szóval csak hagyj neki időt és ahogy az előző válaszoló írta ne hozd kellemetlen helyzetbe
2014. nov. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2-essel értek egyet. Fontos vagy neki meg a barátságotok is, de rosszul tolerálja a helyzetet és nem akarja hogy bármilyen szinten bevond ebbe.
2014. nov. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 István000 ***** válasza:
100%

Szerintem is időt kell neki hagyni. El fogja fogadni és megbékél. :)


Ne buzulj, viselkedj/beszélj úgy mint amikor még hidegnek hitt. Ne meleget lásson benned, hanem embert és igaz barátot.

2014. nov. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

,,2 fajta hetero férfi létezik, aki szemtől szembe, és aki a hátad mögött utál!"

(Brian Kinney)

xD

2014. nov. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
26%

Bizony mondom néked, ha ilyeneket mond reagálj a következőkkel:


"Én elítélem a heterókat, de téged nem" vagy "Elfogadom hogy heteró vagy de ha ratyivá tehetnélek, megtenném." aztán kérdezd meg hogy esett neki!

2014. nov. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!