Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha valamunek a rabjává váltam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valamunek a rabjává váltam hogy tudok kijönni belőle?

Figyelt kérdés

Keresztény családban nőttem fel, de sajnos homoszexuális beállítottságú vagyok.. Mármint ezzel küzdök, sosem fogom elfogadni ezt és küzdök mert Isten is kijelentette hogy utálatosnak tartja, szeretem Istent és jó kapcsolatom van vele, felfogtam azt hogy meghalt értem és hogy munden bűnért, beleértve ezt is,várom az áttörést..de már nagyon rég küzdök és nem kifejezés hogy belefáradtam

Tudom hogy bizar illetve tabu , de végül is névtelenül miért is ne tegyem fel..?! Aki hülyének látja a kérdést ill a kiegészítést, ne szoljon hozzá. Aki tud segítsen.



2014. nov. 17. 16:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Ez genetika, szal vagy beletörődsz és elfogadod vagy életed végéig ezzel fogsz szenvedni.
2014. nov. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 October15 ***** válasza:

Na ez azért nem éppen szenvedélybetegség.. :D


Am lehet én vagyok a hülye de tudtommal a keresztény vallás az antitrinitáriusok kivételével külön entitásként kezeli a szenthármasságot -> Hogy a rákba halt meg a bűneinkért isten ?:D Már csak azért is mert isten szóval halhatatlan :D.

Ami meg a kérdés lényegét illeti: nos sajnálom, hogy ilyenre sikerültél de kénytelen leszel megbarátkozni vele lévén jelen állás szerint a nemi identitás nem választás kérdése.. kivéve ha mormon vagy :D.

2014. nov. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
4%
Ha erősen küzdesz Isten is megsegít, és rávezet a helyes útra, eltérít erről a helytelen és gusztustalan útról.
2014. nov. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

három választásod van, mivel ez genetika, és nem a döntésedtől függ:

1 tudomásul veszed, nem küzdesz ellene és lesz meleg párod

2 tudomásul veszed nem küzdesz ellene, de szex és párkapcsolat nélkül éled le az életed

3 nem veszed tudomásul, keresel ellenkező nemű párt, megnősülsz, gyerekeid lesznek, aztán vagy elváltok, vagy nem mert nem megy a szex otthon

2014. nov. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
He 2. igaza van, kemény 4 évig jártam hittanra (azt is utáltam) de tudtommal nem Isten halt meg a bűneinkért hanem Jézus, vagy nem? o.O
2014. nov. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 October15 ***** válasza:
43%
Lelkem rajta tényleg rühellem a b*zikat és ha vki vallásos hát legyen de ezt istenre bízni... legjobb esetben is 1 lelki sérült búza lesz a végeredmény és nem 1 hetero..
2014. nov. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 October15 ***** válasza:
2014. nov. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
27%

Kedves kérdező!


1. Nincs "Isten". Ne a semmitől várjál segítséget ,hanem a fajtársaidtól ,csak ők tudnak segíteni , ill te magadon. A hitet azért hozták létre az emberek ,mert gyávák , és nem képesek elfogadni ,hogy véges az életük, és nem ők a világ közepe.

" Isten is kijelentette hogy utálatosnak tartja". Ezt gondolom Bibliából szeded , de el kell ,hogy szomorítsalak , de az "eredeti" Bibliában nincs ilyenről szó , azt is persze emberek írták. A magyar Bibliát meg nem is értem minek olvassák, annak semmi köze az "eredetihez" :D.


3. szentfazéknak üzenném. Mivel ti mondjátok ki , hogy "Isten" szabad akaratot adott , ezért nem segíthet "Isten". Ha már ilyen hívő vagy , ne mondj már ellent magadnak. Ha nagyon segíteni akarna ,akkor nem dögölne ennyi ember éhen ,betegen stb. Nem lenne ennyi ember öngyilkos , többek között a homoszexualitás miatt is, mert a társadalom elítéli. Magyarországon naponta minimum 6-an ölik meg magukat véglegesen. Nem gáz? Svédeknél pl ilyen nem létezik ,hogy valaki megölje magát valamiért. Ebből is látszik ,hogy milyen a mi társadalmunk másokéhoz képest.


5-ösnek üzenném ,hogy Jézus nem halt meg az emberekért. Jézus azért halt meg , mert féltek tőle ,hiszen olyan befolyása volt az emberekre ,hogy simán kirobbanthatott volna bármilyen forradalmat. De pl franciáknál Jeanne D'Arc-ot is pont ezért ölték meg. Ráfogták ,hogy boszorkány és kész, kivégezték. De ha még jobb példát akarok ,akkor Hitler is olyan volt mint Jézus ,igaz ő demagógiát használt ,hogy befolyásolja a népet, de akkor is megtudta csinálni, amit akart. Hitler is egy zseni volt , ezt nem azért mondom , mert jó dolog amit művelt, dehogy is. Csak rájött , hogy milyen buták az emberek, és ezt kihasználta. Jézus is a maga korának a zsenije volt. Megmondta az embereknek ,hogy mitől szenvednek , és mit kéne tenni ,hogy ezt elkerüljék ,de hát pont ellenkezőjét érte el szerencsétlen. Ez lett volna a "kereszténység". Csak ilyen sosem létezett :D, mert Pál megjelenésével már meg is bukott , amennyi marhaságot az össze hordott Jézusról.


Kérdezőnek meg megint csak mondanám ,hogy elhiszem ,hogy ezt nem könnyű elfogadni,főleg ha család , meg barátok elítélnek , de valamit akkor is muszáj tenned , mert minden súlyos lelki betegség előbb utóbb gyilkossághoz ,vagy öngyilkossághoz ,vagy mind2-höz vezet.

2014. nov. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%

# 8


"Svédeknél pl ilyen nem létezik ,hogy valaki megölje magát valamiért."


Ennek utánajárhatnál valami hiteles forrásból, mielőtt nyilvánvaló hazugságot jelentesz ki tényként egy nyilvános fórumon.


Ezek a WHO statisztikái a 100.000 főre eső öngyilkosságok számáról:


Magyarországon (2013-as adatok szerint) 21,1.

Svédországban (a listán 33., angolul Sweeden) 12.


[link]


A Hitler és Jézus élete közti sajátos párhuzamodat meg inkább nem kommentálnám - azt hiszem, szükségtelen.

2014. nov. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha soha nem tudod elfogadni önmagad, akkor az egész életedet elcseszed. szerintem jobb, ha elfogadod magadat, de a te dolgod. ezen változtatni nem tudsz.
2014. nov. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!