Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek milyen előnye és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen előnye és hátránya van annak, hogy egy férfi homoszexuális?

Figyelt kérdés

2015. jan. 25. 09:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Előny, hogy nem kell becsúszott babától tartania.
2015. jan. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ilyesmi. A szexen és szerelmen kívül ugyanolyan ember vagy mint bárki más.
2015. jan. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Ez nemelőny hátrány kérdése. Valaki homoszexuális, valaki nem... Előny max annyi lehet, hogy nem csúszik be a gyerek, de ez ugyanannyira hátrány is.
2015. jan. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Előnye, hogy ha bármi sérelmet vagy kritikát elszenved élete során, foghatja arra, hogy biztos azért, mert homokos. Hátránya, hogy férfiakkal kell csinálnia.
2015. jan. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Előnye hogy ki*aszottul individuális. Hátránya amit az emberek többsége érez is, hogy természetellenes. De ugyanígy természetellenes az is ha egy heteroszexuális embernek, párnak nincs gyermeke, pedig lehetne, csak nem akar. Az evolúció bukottjai, melegek, karrieristák, szinglik. Ha nincs reprodukció nincs élet.
2015. jan. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 moonlightsentinel ***** válasza:
89%

Elég sok előnye meg hátránya van, bár én már elfogadtam magamban, hogy meleg vagyok, szal főleg az előnyeit látom.


1. Két fiú mindig jobban megérti egymást. Én sem értem sokszor a csajokat, de hála Istennek nekem nem is kell értenem :D


2. Egy fiú az ágyban is jobban tudja mi kell egy másik fiúnak :)


3. Nincs az, hogy "fúj, lenyelni undorító", meg "fúj szopni megalázó" meg egyéb lányos hülyeségek.


4. Nincs gyerek. Egy meleg ember élete nem arról szól 18 éves korától kezdve, hogy párt találjon, spóroljon egy lakásra meg hogy majd fel tudjon nevelni X gyereket, majd felnevelje őket. Egy meleg srácnak ez az egész kimarad, így azt csinál, amit akar.


5. Nincsenek társadalmi megszokások, elvárások, amik a heteró emberek életét 99%-ban meghatározzák (úgy, hogy a legtöbbször észre sem veszik): mit KELL csinálnia egy férfinak meg egy nőnek bizonyos helyzetekben, mit kell elérni egy heteroszexuális embernek X éves korára, stb. Ilyen társadalmi kötöttségek a melegek számára nem léteznek egyelőre, így kb azt csinálunk, amit akarunk.


Hátrányok:

1. Hm... nehezebb elfogadtatni magunkat a társadalommal? Nemtom igazából hátrányokat nem tudok, én szeretem, hogy az lettem, ami :)

2015. jan. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kurtz Bickle ***** válasza:
2015. jan. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
előny: több nő jut nekünk!
2015. jan. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsó előttivel. Még annyit tennék hozzá h nem kell elviselni a lányok hisztizését :D
2015. jan. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!