Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg kérdés! Elmenjek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kérdés! Elmenjek egy örömlányhoz, hogy kiderüljön bejönne-e szép csajjal is a szex?

Figyelt kérdés
Kb középsulis korom óta mindig fiúkkal találkoztam. Lányokat is fűztem, de szexre mindig egyszerűbben pár óra chattel találtam fiút aki kielégít vagy akit dughatok. Így szépen lassan ez lett a megszokott és csajjal sose voltam. Viszont csak vékony csajjal próbálnám ki. Érdemes lenne elmenni egy prostihoz h kiderüljön menne-e? Más srácok is voltak így vele? Ugyanis alapvetően nem undorítóak nekema csajok, stb csak mivel pasikkal voltam bennük lett rutinom.

2015. febr. 14. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Menyé'
2015. febr. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha más is van vagy volt hasonló helyzetben írjon bátran!
2015. febr. 14. 18:33
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedből nekem úgy tűnik, hogy nagyon is menni akarsz, szóval menjél.


Egyébként mi lenne ha nem a farkadból, hanem az érzelmeidből próbálnál kiindulni? Magyarul: Ne azt kérdeznéd, hogy csajra is felállna-e, hanem csajba is tudnál-e szerelmes lenni.

Én pl vonzódom a nőkhöz is valamennyire, de alapvetően heteronak tartom magam. Nőbe és soha nem voltam szerelmes!

2015. febr. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én soha nem akartam kipróbálni nővel, lévén, hogy undorodom a p*nától... De ha te úgy érzed, hogy szükséged van magadnak egy megerősítésre, akkor menjél, azt' próbáld ki.
2015. febr. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!