Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tenyleg ilyen gyakori a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg ilyen gyakori a szemezgetes meleg/biszex fiuk kozott a tomegkozlekedeseken?

Figyelt kérdés

Tnap 4-6 potlon lattam 2 sracot, akik lopkodva egymast neztek, majd mar szinte bamultak es pont egyszerre szalltak le, (ott ahol szinte mindenki, en is) de vegul kulon valtak, pedig nagyon latszott rajtuk, hogy tetszenek egymasnak... Ez gyakori ? :)

19L



2015. máj. 19. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kislány! A lányok és a fiúk között nincs ilyen?
2015. máj. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Egyáltalán nem gyakori.

Szinte mindennap tömegközlekedéssel utazok, és soha nem láttam még ilyet.

2015. máj. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem gyakori. Mármint, én még meg se merem nézni az embereket(mármint nem stirölni, hanem rendesen ránézni). Egyszer szemeztem tömegközlekedésen egy fiúval, de aztán leszállt előttem pár megállóval.
2015. máj. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!