Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit lehet érezni passzívként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet érezni passzívként legelőször? Melyik lehet jobb az aktív vagy a passzív szerep?

Figyelt kérdés

2015. jún. 30. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Azt, hogy egy farok van a seggedben.
2015. jún. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Gondolom azt, hogy: "Ááá, áááá, b+ ez qrvára fáj, ááááw!"
2015. jún. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem passzívként volt az első szex. jó volt. nem fájt.
2015. jún. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
hányingert!
2015. júl. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez mindenkinek más. Ki mit szeret.

Egyébként szerintem minden passzivnak először fáj, ha ügyes a pasrtner akkor annyira nem.

2015. júl. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Passzívként volt nekem az első is és azóta is csak erre vágyom.Elsőre nagyon furcsa volt,kicsit összezavaró.Kicsit szégyelltem hogy pasiként megdugtak,viszont nagyon élveztem is,hiszen nagyon kellemes volt és hatalmas élvezetet adott.Ez elnyomta teljesen a szégyent is rövid időn belül,és csak arra vágytam utána hogy újra érezzem magamban egy pasi farkát.
2023. febr. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!