Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek be kellene vezetni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek be kellene vezetni Magyarországon a melegházasság-intézményét? - Heteroként kérdezem. Előnyök? Hátrányok?

Figyelt kérdés

2015. júl. 1. 07:54
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem be kellene, ez jogi helyzeteket is megkönnyít. Én még azt is támogatnám, h a melegek örökbe fogadhassanak gyerekeket. Szörnyű állapotok vannak az árvaházakban, egymást fenyítik, erőszakolják meg a gyerekek, hiába vannak ott ápolók, vagy nevelők. Inkább két meleg mellett lássak egy gyereket minthogy 18. életévét betöltve az utcán drogosként, vagy prostiként.
2015. júl. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
14%

azok nem zavarnak akik a 4 fal között élik a szexuális életüket...már így is elég gusztustalan amit sokan művelnek...az emberek pofájába nyomják, hogy "más vagyok, de egyenlő akar lenni veled, de közben mégis különleges bánásmódot követelek, hisz más vagyok"...


gyereket nem adnék a kezük közé nevelni, mert ő is nagy valószínűséggel szintén beteg lesz...

2015. júl. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
9%
Nem, az már túlzás lenne.
2015. júl. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem az senkinek nem árt, hogy ha két azonos nemű aki szereti egymást összeházasodik.

A heterok élete nem változik ettől, az ő életük pedig sokkal boldogabb lesz, nem hinném, hogy bármi hátránya lenne.

Amúgy sem értem, miért dönthet arról bárki, hogy valaki más összeházasodhat-e a szerelmével. Ez abszurd.

A templomi esküvő más kérdés, az a kereszténység hatásköre,a vallásuk elítéli ezt, nem is engedélyezi a templomit, ez rendben van de annak köze nincs a polgári szertartáshoz, szóval a hívőket nem tudom miért zavarja a polgári esküvő...

Kettesnek pedig: a legfantasztikusabb tanár akivel az életben találkoztam, meleg. Az egyik legintelligensebb és legjobb ember akit ismerem. Rengeteget tanultunk tőle, és partnerként kezel minket, nem úgy mint sok más pedagógus. Szóval kár lenne eltiltani a gyerekektől :)

2015. júl. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
87%
Az ilyen meleg-ellenes nyomorékok a betegek és nem ők!! Én hetero vagyok, de nem látok bennük semmi rosszat. Miért ne házasodhatnának ők is vagy lehetne gyerekük??!! Az a sok idióta, akikek nap mint nap látok az utcán gyerekkel és ordítoznak velük meg verik őket otthon, na azok aztán nagyon sok jó dolgot adnak át a gyereküknek igaz?? Nem attól lesz valaki jó ember vagy jó szülő, hogy milyen a nemi identitása!! Hogy lehetnek ilyen aberrált gondolkodású emberek a földön?? Inkább nektek nem kellene gyerek, mert ti jót nem adhattok át nekik...
2015. júl. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
95%

#4 Akkor gondolom te még életedben nem találkoztál olyan gyerekkel aki árván VAGY bántalmazó szülök között nőtt fel... Egyik lány barátomat otthon verték, apja molesztálta. Börtönbe került mert elmondta az iskolában a kislány. Majd amikor kijött , keményen megverte és megerőszakolta. Egyik nevelőszülőktől ment a másikhoz , mert annyira nemtudta kiheverni hogy legyen egy "férfi" aki nevelje. Több év után került egy egyedülálló anyához ( akiről pár év után kiderült hogy meleg) De semmilyen betegséget nem kapott el :) Van egy jó férje és egy szép házuk :) De amúgy nyugodtan menj el anonym forumokra és nézd meg hogy a drága hetero "apák" mit csinálnak néha a saját tulajdon vérükkel :) találsz párat ;)


25/h/f

2015. júl. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
95%

Kedves 4.!


Ezt már több helyre leírtam de most neked is el kell hogy mondjam.


Légy szíves hagyjátok már ezt a 4 fal dumát. Mindannyian jól tudjuk hogy nem az utcán szexelnek a melegek és te sem erre gondoltál. Te a melegeket minden megnyilvánulásukkal együtt szeretnéd elrejteni. Na hát azt nem!

Természetesen ami a 4 fal közé való (szex, meztelenség) azt mi is ott tartjuk. Ez minden normális ember számára szexuális irányultságtól függetlenül nyilvánvaló. De az egymáshoz tartozás egyéb, teljesen szalonképes formáit, úgymint: egymás kezét fogva sétálás, ölelés, csók, simogatás, nem fogom a négy fal között tartani, mert a heterók sem tartják ott. Magyarországnak vannak törvényei. Meg kell nézni őket. A szexet és a meztelenséget tiltja nyilvános helyen. De a csókot, az ölelést, az egymás kezét fogva sétálást megengedi. A törvény e tekintetben nem tesz különbséget az azonos nemű és a heteró párok között. Ez itt a lényeg.

Te gyakorlatilag azt várod el hogy én önként mondjak le egy teljesen törvényes jogomról mert neked nem tetszik az hogy két srácon meglátszik hogy szeretik egymást. Hát ezt nem!! Melegként amúgy is kevesebb jogom van (házasság) mint a heteróknak. Nem fogok arról a kevésről is lemondani pár buta homofób ember kedvéért akik ízlésrendőrségnek képzelik magukat. Ezt el lehet felejteni. Én mindig betartom a törvényeket, tisztességgel dolgozom, fizetem az adót, részt veszek a társasalom számára fontos eseményeken (véradás, árvíz). Tehát teljesítem a kötelezettségeimet a társadalom felé. Éppen ezért a jogok is ugyan úgy megilletnek engem mint bárki más embert.

2015. júl. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
90%

Igen!

Előny: Végre minden ember hozzámehetne ahhoz akit szeret, és nem lennének megkülönböztetve valami letűnt indok miatt.

Hátrány: ???? A heterók életét semmiben nem korlátozza; aki nem akar meleg esküvőt, az nem megy hozzá azonos nemű emberhez.


Aki a 4 fal baromsággal jön, annak van egy példám, ami talán segít kihúzni a fejét a seggéből: ha az utcára megyek, nem szívesen látok ronda embereket, vagy hajléktalanokat, de mivel elmúltam 8 éves, rájöttem, hogy nem az én igényeimhez kell hogy idomuljon a világ. Továbbá rosszul érezném magam, ha ÉN lennék az oka, hogy nem élhetnek teljes életet ezek az emberek (zacskót húznának a fejükre, hogy ne lehessen látni, hogy milyen csúnyák)


ehhh

2015. júl. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
98%

11!


Az egyházi házasság az lehet hogy egy "szent" dolog. De az állami házasság egy polgárjogi szerződés. Neked nincs közöd ahhoz hogy egy másik ember kit vesz el. Nem a te dolgod.

2015. júl. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
93%

A(z egyházi) házasságnak hosszú ideig az volt majdhogynem az egyetlen feladata, hogy az öröklődés által növeljék a családi vagyont.

Ha ez több100 évig nem mocskolta be a házasság szentségét, akkor az sem fogja, ha 2 ember, -akik tényleg szeretik egymást - összeházasodnak. Nem tudom, olvasta-e 11es a Bibliát, de a lényege az, hogy a szeretet mindig utat tör magának.

2015. júl. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!