Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegként hogy találhatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegként hogy találhatok elfogadó, toleráns lakótársat?

Figyelt kérdés

Hogy járok jobban ha elmondom neki az elején, hogy meleg vagyok vagy ha időközben derül ki.Mert nem szeretném ha ebből a későbbiekben gond, lenne ezért az őszinte álláspont mellett vagyok, de így elég nehéz lesz alérletet találni.

Ti mit javasoltok ?



2015. júl. 20. 14:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Ne mond meg neki
2015. júl. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Költözz sátorba!
2015. júl. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Nekem nem lenne vele bajom, általában rendszeretőbbek meg igényesebbek a környezetükre, mint a heterók, szóval egy ilyen lakótársnak még pont jó is. Csak ne mozduljon rám! :D
2015. júl. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
én még hetero pasira nem mozdultam rá,mert tudom hogy nincs értelme egyrészt, másrészt meg nem is biztos hogy bejönnél egy olyan lakótársnak ;)
2015. júl. 20. 15:13
 5/11 ftf1983 ***** válasza:
100%
Keress meleg lakótársat.
2015. júl. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ez egy jó megoldás, de hol és hogyan ? meg ugye jó lenne akkor ha csak lakótárs lenne
2015. júl. 22. 00:41
 7/11 ftf1983 ***** válasza:
91%
A Facen vannak olyan csoportok ahol meleg srácok keresnek albérletet.
2015. júl. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi gondom nem lenne ezzel :) ha csajjal laknék és előttem nyalnàk egymást a pasijával is zavarna. Szóval ket pasi közt is ugyanannyira idegesitene. Az egy gond az elején lenne merz lehet hogy rácsodálkoznék pl egy szájra puszira :)
2015. júl. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az elején mondd el.
2015. júl. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 szaszaa11 ***** válasza:
100%
Keress lány lakótársat ők ebben nagyrészt sokkal elfogadóbbak, mint a férfiak. A férfiak fele homofób, masik fele meg ketté oszlik: Melegek - Nem homofób heterók. Vagy legalábbis az én ismerőseim között így oszlik meg. Engem pl nem zavarna ha nem hozna kényelmetlen helyzetbe. Itt nem arra gondolok hogy rámmozdulna, mert akkor kidobnám az ablakon, hanem pl olyan h felvisz magához vkit és hangosan csinálják vagy nyalják falják egymást a szemem előtt, de ez speciel nőnél is ugyanugy zavarna. Én nem utálom a melegeket, ha az együtt lakás alapvető szabályait betartja amit egy nem melegtől is elvárnak az emberek, akkor szerintem egyaltalan nem para. De figyelj a megoszlasra amit fentebb leirtam. Mindenképp a a lany lakótárs lenne a legjobb megoldás.
2015. júl. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!