Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szüleim nagyon homofóbok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüleim nagyon homofóbok, egyszer mégis muszáj lesz megtudják, hogy meleg vagyok. Még van körülbelül 4 évem elmondani nekik. Mit tegyek ha úgymond megutálnak és nem engednek haza se?

Figyelt kérdés

2015. júl. 21. 20:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Korod?
2015. júl. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
23%
Miért ban ca. 4 éved lelkem? Halálos betwg vagy?
2015. júl. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Azért van még négy évem, mert fiatal vagyok és kb. akkor leszek annyi idős, hogy már barátnőm, tartós kapcsolatom kéne legyen :P addig nem kell tudják rólam a igazságot
2015. júl. 21. 20:50
 4/27 anonim ***** válasza:
7%
Hát ne légy buza, te buza. Sok sikert.
2015. júl. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 kovpet ***** válasza:
93%
Ha ennyire rossz a helyzet, akkor eszedbe ne jusson elmondani addig, amíg nem állsz a saját lábadon anyagilag. Nincs olyan, hogy már kell, hogy legyen barátnőd. Mondd, hogy nem találtad meg az igazit.
2015. júl. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
26%

6-os csira.


Szerintem a te szüleidnek a szégyen, hogy ilyen hulladék kölykük született, valószínűleg egyik sem szerethet téged.

2015. júl. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
92%
Hát sajna törölték a kommentet. Egy homofób majomnak szólt, nem a kérdezőnek!!
2015. júl. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha kiderül rólad, akkor sem fognak kitagadni, mert a gyerekük vagy. Sok ember csak azért ilyen, mert van a fejükben egy negatív kép a melegekről, ami azért van, mert nem ismernek melegeket.


Ha viszont kitagadnának, akkor társbérlőként összeköltözhetsz valakivel.

Ha tudod a nyelvet, akkor én elmennék külföldre is a helyedben.


Most középiskolás/egyetemista vagy? Van kapcsolatod?

2015. júl. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 aladar12 ***** válasza:
100%
nagyszüleid élnek? mit gondolnak az ilyesmiről ők? ha pozitívan állnak hozzá, esetleg csak úgy, hogy te vagy a kis unokánk és elfogadunk annak ami vagy, akkor nyugodtan mond meg a szüleidnek és rossz esetben a nagyszüleidhez tudsz költözni.
2015. júl. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
84%
Nem árultad el a korodat, de 4 év alatt pl összehozhatnál egy lakást. Esetleg könnyebb lenne az életed.
2015. júl. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!