Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek (akár biszexek), akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek (akár biszexek), akik még titkolják! A környezetetekben nem is sejtik?

Figyelt kérdés
Vannak olyanok köztetek, akik tökéletes színjátékot játszanak? Senkinek az eszébe se jutna, hogy nem vagytok heterók, ha a többiek megnéznek egy csajt, leutánozzátok a reakciójukat? Vagy egyszerűen nem is foglalkoztok az ilyenekkel?
2015. júl. 25. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én falun élek, de nem tudja rólam senki, néhány közeli családtagot kivéve. Már nem úgy van, mint a szüleink idejében, hogy 25 éves korig mindenki megházasodott. Én 30 éves vagyok, s ha a volt általános iskolai évfolyamtársaimat megnézem (kb 50 ember), akkor látom, hogy nagyon kevés ember házas, és nagyon kevés embernek van gyereke. Sőt, nagyon sokan vannak a 40-50 évesek közül is, akik meg sem házasodtak, így valamivel könnyebb, mert nem vagyok kivétel. Persze ha rég látott rokonokkal találkozom, akkor megkérdik: "mikor megyünk lagziba?" "nem nősülsz még?" "nincs még valami csaj?" stb stb, de ezeket leszámítva nem szokott gond lenni belőle, hála Istennek...
2015. júl. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én biszex vagyok.Próbálom titkolni,de van pár ismerősöm,haverom aki sejti.
2015. júl. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Beb#szos kistinedzserkent, amikor az ilyesmit poenszamra vettük es a kivancsisag meg a belevalosag szamlajara irtuk, elofordult hogy akar kozonseg elott smaroltam fiukkal. Voltak ugyan baratnoim, de minden parkapcsolatom csufosan rovid idon belul erdektelenségbe fulladt. Tovabba zenelek, rajzolok, tancolok, szinjatszozok, az atlagnal jobban figyelek a kulsomre es az egeszsegemre egyarant, mindig is utaltam a focit, a verekedest stb. szoval sok sztereotipianak megfelelek. Mindezek ellenere amikor elmondtam par közelebbi baratomnak, nem akartak elhinni, azt hittek ugratom oket.

Nem tudom mas hogy van ezzel, de engem nem erdekel hogy "heteros" legyek, nem jatszom meg magam, megsem gondoljak hogy meleg vagyok.

2015. júl. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na igen. Ki tudja, hogy valójában a lakosságnak hány %-a meleg, lehet sokkal több mint gondolnánk.
2015. júl. 26. 08:52
 5/6 anonim ***** válasza:
26%
Még a feleségem sem sejt semmit.
2015. júl. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kim Bo Mao ***** válasza:
100%
Bi vagyok, a párom tudja és elfogad ahogy vagyok. Nem játszom meg magam, senki más nem tudja, igazából szerintem senki nem figyel annyira a másikra, hogy észrevegye, nem mintha ez annyira látszódna.
2015. júl. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!