Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van barátom és nagyon szeretem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom és nagyon szeretem, de rajta kívül tetszik egy fiú már évek óta. Nem akarom hogy igy legyen, de ha meglátom még mindig úgy ver a szívem. Nem akarom hogy tetszedjen, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. aug. 25. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Ne nézz rá.

Vagy dugjál vele egy hatalmasat...

2015. aug. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell döntened! Döntsd mit akarsz,mit szeretnél!
2015. aug. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%

Úgy tudom ,hogy ti nem vagytok annyira hűségesek..

Van meleg ismerőseim tudom miről beszélek.

2015. aug. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A döntés a te kezedben... gatyádban van.
2015. aug. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A masik fiunal lenne barmi eselyed? Ha nem ezt felejtsuk is el 14/f/m
2015. aug. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Felejtsd el!

Van barátod ő biztos,hogy szeret és te is őt.

Ne hagyd el,ha a másiknál nem is biztos hogy esélyed lesz a másiknál.

2015. aug. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kaptam egyszer egy tanácsot...

Ha olyan embernek udvarolnék, akinek van párja, ne fogjam vissza magam. Majd az, akinek udvarolok eldönti,kit akar.

A lényeg: a döntés a kezedben van... maradhatsz hűséges, megcsalhatod a párod, szakíthatsz vele, megbeszélheted vele, hogy csak egy érzelemmentes szexet szeretnél mástól...

De gondold végig a következményeit és hogy összeegyeztethető-e azzal, amit hosszú távon szeretnél....

2015. aug. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 ftf1983 ***** válasza:

Ha a srác is vevő a dologra, akkor gabalyodjatok össze egyszer és teljesül egy régi vágyad ;)

Annak azért megvan az esélye, hogy utána csalódást fogsz érezni, hogy nem egy nagy karrier a srác az ágyban. Ismeretségben többen is voltunk, hogy összejött az álomsráccal, ami baromi nagy csalódás lett...

2015. aug. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Édeshármas? :D
2015. aug. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!