Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melyik meleg férfi számára...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik meleg férfi számára fontosak az alábbi értékek: megértés, szeretet, család, gyermek?

Figyelt kérdés

2015. szept. 6. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb. hasonló dolgok vannak nálam, de nem teljesen ugyanazok. Számomra a gyerek nem fontos. Szeretet, romantika, gyengédség, sok beszélgetés, megértés, összebújás, szenvedély, sok érzelem, közös téma, és az utolsó a szex. 20/f
2015. szept. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy létezik ilyen srác is, mint Te!
2015. szept. 6. 16:10
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Első!Respekt!
2015. szept. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudtam volna szebben leírni mint az első. Biztos valami angyal merthogy nem ember az is biztos ;)


18/F/Passzív

2015. szept. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nem szeretnék gyereket. Csak valakit akit szeretek és viszont szeret. Ha lenne pasim sokat ölelném az biztos. Nehezen engedek be másokat a szívembe, de ha valaki bele került, akk védelmezem, mint egy oroszlán:)...viszont sajnos még nem volt pasim:(

19/m/f

2015. szept. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló vagyok. Nem vagyok angyal, csak van egy értékrendem, ami miatt elég nagy árat fizetek. :D Mert egyedül vagyok. Volt már több ajánlatom is, de mind a szexre ment volna, és egyből ajtóstól a háznak az azért durva. De akkor sem adok ebből lejjebb. A szex fontos, de nem a legfontosabb. Talán nem árulok el nagy titkot, hogy még nem voltam fiúval.
2015. szept. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dettó úgy érzek, mint az első. :) És persze ez a típus szenved a legtöbbet. Mert sokan csak szexre mennek, az ilyenek, mint mi csak várhatunk, hátha... :/
2015. szept. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Üdv a klubban, srácok! Én is ezzel a problémával élem a mindennapjaimat. Nem akarom feladni a belső értékek fontosságába vetett hitemet és a megértés, a lelki egybekapcsolódás iránti igényemet sem. Ezért vagyok egyedül.
2015. szept. 7. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!