Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meglehet különböztetni külsősé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglehet különböztetni külsőségekben az aktív és a passzív melegeket?

Figyelt kérdés
Egy meleg férfi feltudja ismerni, első ránézésre is, hogy az adott személy mellyik is lehet? Vagy erről okvetlen beszélni kell, ha valakivel összeakartok jönni? Ha pedig megállapítható, milyen jegyeket, viselkedést figyeltek meg a másikon?
2015. szept. 8. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez amúgy nagyon becsapós dolog. Sokakban az van benne, hogy jujj akkor a feminim pasi biztos full passzív a kemény tűzoltó meg aktív bika. De én ismerek egy olyan meleg pàrt pl, ahol a kigyúrt szőrös tetkós pasi a passzív fél, míg a vékony, kicsit metroszex pasi az aktív. Persze van mikor egyből lehet tudni, de az inkább csak megérzés, az meg nem 100%. Szóval ez a kérdés egy randin általàban elhangzik, hogy amúgy te passziv vagy aktív vagy uni vagy? :) 24/F'M
2015. szept. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én feminim jellegű(vékony-lányos alkat, kisfiús arc...) 21 éves passzív srác vagyok, de soha nem is volt aktív vágyam.
2015. szept. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És, ha tegyük fel 2 aktív, vagy 2 passzív srác kezd el találkozgatni, majd kiderül, hogy ugyan azt szeretik csinálni, akkor ez a kapcsolat végét jelentheti, vagy ilyen esetben valaki általában enged?
2015. szept. 8. 23:25
 4/9 anonim ***** válasza:
19%

Az aktív melegeknek lilára van festve a bal kisujjukon a köröm, míg a passzív melegek felemás zoknit hordanak. Ez egyezményes jel, világszerte elfogadott megkülönböztetési módszer. Tehát ha épp Tanzániában, Peruban vagy Vatikánban keresgélsz a melegek között, akkor ezzel a módszerrel biztosan ki tudod deríteni, hogy aktív vagy passzív az adott úriember.


Egy melegszakértő

2015. szept. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakértő úr, unik milyen jelzést használnak? (!)
2015. szept. 9. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán. Régen még mikor vékony voltam és elég kisfiús, akkor megdugtam egy hatalmas bika nagy testépítő csávót, aki majdnem kétszer annyi volt súlyban, mint én.


Meg ismerek totál átlagos, heterós, normális viselkedésű és kinézetű férfiakat, akik szintén azt szeretik ha beléjük megy a kuki.

2015. szept. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincsenek tipikus különbségek a külsőségeket illetően, max a tekintetekből sejtheted. Az aktívaknak néha akaratlanul is megcsillan a szemükben az a tipikus "húú de felfalnám" ha pl egy jó fenekű fiú óvatlanul bepucsít előttük :DD
2015. szept. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat en erositem a sztereotipiat, vekony vagyok, alacsonyabb, kicsit feminin stb es passziv😄
2015. szept. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is vékony és passzív vagyok :D +még szűz és fiatal is :D
2015. szept. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!