Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyünk, hogy a pasim meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyünk, hogy a pasim meg tudjon d. u. g. m. i engem?

Figyelt kérdés

30 év körüli meleg pár vagyunk. Elvileg mind a ketten unik vagyunk, bár a barátomat inkább passzívnak mondanám. Én ezért kénytelen vagyok inkább aktívként jeleskedni. Pedig néha nagyon szeretnék passzív lenni. Én már sokszor meg-duglam a páromat. Bele is élveztem. Ő is elment már eközben. Orális szeksz és kölcsönös mazti is sikerült már mindkét felállásban. De ha aktus közben kellene neki felül lenni, akkor zavarba jön, és nem megy a dolog. Néha rövid időre belém tudott jönni, de egyikünk sem élvezett el közben.

Mivel a többi dolog megy, ezért impotensnek nem mondanám őt.

Nem szeretném tárgyakra cserélni a szerszámát, nem szeretnénk 3. félt bevonni a játékba és főleg nem szeretném őt elhagyni. De nagyon szeretnék a popsimban újra dákót érezni.

Mit javasoltok?



2015. szept. 9. 18:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát leginkább azt, hogy beszéld meg vele a dolgot. Esetleg közös játék közben ülj bele vagy ilyesmi. Próbálkozhattok valami paprikás olajjal is, vagy krémmel ami vérbőséget okoz, így kisebb eséllyel lankad le.


Ha végképp nem megy, akkor vedd rá arra, hogy kikötözhesd. akkor bele tudsz ülni, ha meg lelankad, újra felállítod. :D

2015. szept. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%
Vagy gyakorold a helyesírást kisapám.
2015. szept. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Az értelmes választ köszönöm.


Beszélünk a dologról, de a megoldást még nem tudjuk.

Kikötözni nem kell, mert nincs ellenére a dolog, csak nem megy.

2015. szept. 9. 19:10
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
az orális szeksznél meg a belém tudott jönni résznél majdnem lefordultam az ágyról, de egyébként csak annyit tudsz tenni, hogy jobban ingerled a phaszát
2015. szept. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

szeksz mazti


am, mi lenne ha megkérdeznéd őt, hogy szerinte mi lenne a jó megoldás? nem gáz am szerintem ha vesztek pl egy műkukit és azzal játszotok..ha ennyire nem jön tőle izgalomba. nekem se állna fel ha a barátom arra kérne h rakjam be...kiborulnék:DD de ha annyira szeretné, akkor hajlandó lennék feldugni neki más eszközt.


21, passzív

2015. szept. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Szerencsére ott nem tartunk, hogy kiboruljon a dologtól. Állítása szerint már volt ő aktív sikeresen. Ő sem érti igazán, hogy most mi van. Neki megfelel a passzív szerep, de szeretné nekem megadni, amire vágyom. Próbálom minél kevesebbet szóba hozni, hogy ne frusztráljam. De akkor is tudja, hogy mire vágyom. Tervezzük, hogy veszünk segédeszközöket. De ugye az igazi phasz semmivel sem pótolható.
2015. szept. 9. 20:59
 7/16 Béla211 ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyi ideje vagytok együtt. De nekem 3 évembe telt ,hogy a párom ne párázón be és élveze az aktív szerepet. Meg kellett azokat a pózokat találni ami számára is kényelmesek . Pl neki a hagyományos miszionárius pózba nem megy. Légy türelmes és ne mutasd ha nem jön össze neki ,hogy neked ez mennyire rossz. ennek lelki oka van a párodnak annyira ki akkar elégiteni és meg akkar felelni neked ,hogy sex közben is ezen agyal ezért nem megy neki.Szépen lassan kell haladni és nem szabad hogy türelmetlen légy ha nem sikerül neki tégy úgy hogy ez nem gond majd leszel te az aktív vagy nem gond úgy is fel áll ha picit még játszotok.

fontos hogy ne légy követelőző és legyél türelmes a gátlásait kell lebontanod. És azt hogy nem kell attól tartania ha lelankad közben majd úgy is ismét fel áll:)

Most már nálunk 6 év után már lassan többször szeretne aktív lenni mint én:D

2015. szept. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igen, az biztos, hogy lelki okai vannak. Semmiképpen sem szeretném frusztrálni őt.
2015. szept. 10. 10:06
 9/16 anonim ***** válasza:
89%

"Elvileg mind a ketten unik vagyunk"


Nah ez az. Elvileg igen, de gyakorlatilag nem. A barátod egyszerűen passzív, máskülönben nem lenne ebből probléma. Lehet, h régebben ment neki az aktív oldal is, de gondolom az már elmúlt.

2015. szept. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

A romeon találtunk egymásra. Ő írt rám. Ott én passzívnak írtam magamat.

Egyébként ezt leszámítva lényegében mindenben passzolunk.

2015. szept. 10. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!