Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti hogyan mondtátok el a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan mondtátok el a legjobb barátaitoknak hogy melegek vagytok? És hogy reagáltak rá? 19/F meleg srác

Figyelt kérdés

2015. szept. 21. 22:48
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
41%
Sehogy.
2015. szept. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Ez egy igazán tartalmas válasz volt. :D
2015. szept. 21. 23:06
 3/47 anonim ***** válasza:
97%

Sehogy, mert nem vagyok meleg.

Viszont azt tudom, hogy milyen a másik oldalon.

Átjött, dumálgattunk, mint mindig, majd konkrétan közölte. Én meg csak ültem az ágyamon és azon gondolkodtam, hogy most tényleg azt mondta-e, amit hallottam, vagy valamit nagyon benéztem. Percekig bámultam rá tágra nyílt szemekkel, mire megnyugtatott, hogy jól értettem.

Azt mondta, hogy tőlem tartott a legjobban, hogy majd kiakadok vagy valami, de semmi ilyen nem volt. Dumáltunk tovább, amint elmúlt a kezdeti sokk (ami igazából zavar volt, mert nem tudtam, hogy jól értettem-e).


Szóval ne cifrázd túl. Ha tényleg legjobb barátokról van szó, akkor ez nem lehet majd probléma köztetek. Csak mond ki és kész. :)


(22/L)

2015. szept. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
100%

Én elmondtam egyik lány ismerősömnek majd a másiknak utána jött az anyám majd a nővérem. Az anyám azonnal tagadó fázisba lépett a nővéremmel pedig pezsgőztünk. Nem zavarta de közölte, hogy erről ne beszélgessünk mert még nem dolgozta fel :D


18/F/P

2015. szept. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:

hát én még csak 1 embernek mondtam el akivel nagyon jóba vagyunk :)

de a legjobb haveromnak is elakarom mondani, csak nem tudom, hogy hogyan fog reagálni rá. :|

2015. szept. 21. 23:31
 6/47 anonim ***** válasza:
96%

Ez olyan, mint egy sebtapasz: le kell tépni. El akarod mondani neki, el is fogod. Minél többet rágódsz rajta annál rosszabb. És azt, hogy hogy fog reagálni úgysem tudod kitalálni. :) Hajráá :)

a 3-as voltam :)

2015. szept. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb barátomnak nagyon nehezen, mert ő volt az első ember, akinek elmondtam. Egész este beszélgettünk és 1-2 óra utána nagy nehezen kinyögtem, de nagyon nehezen. :D Azóta már szinte az összes barátom tudja, most már nem jelent problémát elmondani. Mindenki nagyon pozitívan reagált és mindenkivel szorosabb lett a barátságom. :) 19/F
2015. szept. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
én még csak azoknak akarom elmondani akik nagyon közel állnak hozzám. még 3-4 emberről van szó :)
2015. szept. 22. 01:00
 9/47 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehezen, egy baráti iszogatás alkalmával szóval az alkohol is segített és hogy előtte mondtam hogy beszélni akarok vele valamiről..de hihetetlen jól fogadta, csak megerősítette a barátságunk. Azóta sok másik barátom is tudja és eddig mindenki tök jól kezelte és csak mélyítette a barátságokat. 19f
2015. szept. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
100%

Akikneknek elmondtam jol reagaltak, egyik azt mondta h azt csinalok amit akarok o akkor is szeretni fog, egy masik

Bevallotta hoy biszex, a 3.-4. Pedig Sejtette :)

2015. szept. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!