Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk. Sikerült prosztata...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk. Sikerült prosztata orgazmust átélnetek?

Figyelt kérdés
Szex során sikerült vagy valami eszközzel?

2015. szept. 21. 23:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos még nem, de most szeretnék vibrátort rendelni. :D
2015. szept. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Sajnos nem. Nem is találtam meg magamnak.
2015. szept. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Pasimnak nyújtottam már nem egyszer :P Volt olyan, h kifröccsent, de általában csak lassan kifolyik neki, és szex után vesszük észre, hogy valamiért g*ecis eléggé a hasam, vagy az ágy :P
2015. szept. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem, de kipróbálnám, de az ujjazás se izgat.Nem kellemes nekem
2015. szept. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én elég sűrűn,ha van partner,magamnak még nem sikerült
2015. szept. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, párom mutatta meg,azota sokszor 😄 eszköz nélkül 😄 vagy ujj vagy a botja. Mind2vel sikerül. Mondjuk olyan jol csinálja hogy leirhatatlan
2015. szept. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Próbáltam már megujjazni magam, de nem ment, fájt, és abbahagytam, pedig nagyon vágyom már rá, hogy elveszítsem a szüzességem, viszont félek, hogy a leendő partneremmel is fájni fog majd. 20/f passzív
2015. szept. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Sikerült már nem is egyszer! Párom behatoláskor ingerli a farkával a prosztatámat amitől rendszerint elélvezek úgy, hogy nem éri semmi külső hatás a farkamat. hatalmas nagy élvezet, mindennél élvezetesebb!
2015. szept. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
gyakran ujjazom magam és nagyon jó nem spriccelek közbe csak folyik az anyag de az orgazmusom hosszabb 19f
2015. nov. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok meleg, de a prosztata orgazmussal magam is kísérletezgettem, csak egyszer sikerült elérnem, kb. fél óra kemény "munkával," síkosító nélkül, csak az ujjaimat használva. Kézzel még ìgy is segítettem rajta, de az orgazmus előtt jóval abbahagytam. 16/F
2017. júl. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!