Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan tudnám magam megujjazni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám magam megujjazni? 20/f

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy szűz, meleg, passzív srác vagyok, és megpróbáltam magam megujjazni, de nem tudtam rendesen behatolni az ujjammal, mert elég szűk volt. Merevedésem volt tőle, és csak eleinte fájt, utána már kellemes volt, viszont nem tudtam mélyen behatolni, hiába csak egy ujjal próbáltam. :/ Elgondolkodtam rajta, hogy ha lenne partnerem, akkor hogyan tudná a péniszét behelyezni, ha nekem még a vékony ujjamat sem sikerült teljesen behelyezni. Hogyan próbálkozzak, ha teljesen kezdő vagyok? Mit tudnék tenni?

2015. szept. 24. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van az a síkosító mennyiség...
2015. szept. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi be fogja neked tolni
2015. szept. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sok síkosítót használtam, de akkor sem ment. Pedig élveztem, és el voltam lazulva kellőképpen. Nem voltam ráparázva. Igaz, hogy eleinte fájt, meg fura volt, de utána jó érzés volt.
2015. szept. 24. 16:40
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Erre azt tudom cska mondani, hogy volt egy fiú, aki szűz volt és akivel voltam. Amikor én ujjaztam tök oda volt. Gondolom mert más szögből csináltam, stb. Ha gondolod próbáld meg h más csinálja.:) Ha pesti vagy segítek szívesen.
2015. szept. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
saját magadnak nehezebb csinálni a szög miatt. próbálj valami mást használni
2015. szept. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is pontosan ugyanabban a helyzetben vagyok mint te. Szívesen kipróbálnám úgy hogy egymásnak csináljuk, hátha ráérzünk mindketten :) 22/f
2015. szept. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

magunknak csinálni kényelmetlen.

még eszközzel is.

és ha nem "ajtostúl ront a házba" akkor mind2töknek jó lesz.

2015. szept. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%
Végy egy karcsú sodrófát,vagy gumibotot,és azzal óvatosan próbáld! Vagy a legjobb. Kérj beutalót a sebészetre,és harcold ki magadnak,hogy végezzenek egy Colonoscópiát vagyis magyarul vastagbél tükrözést. Ami annyit takar hogy fel fognak dugni a fenekedbe egy 1,5-méter hosszú,olyan hüvelyk újjnyi vastag endoskópot,és akkor megtudod. De ha elmész a sebészeti ügyeletre és arra panaszkodsz hogy vérzik a feneked lyuka,és a wc papíron friss vért találtál,akkor a doki egy rutin vizsgálatot fog rajtad végezni. Felvesz egy gumikesztyűt,és a mutató ujjával jó mélyre felnyúl neked. Ezt egy vizsgálatnál akár 8-szor is megismételheti. és ha nem vagy megelégedve,menj el egy másik sebészeti ügyeletre,U.E. panasszal hogy vérzik a lyukad,és megint meg fognak ujjazni. Manapság elég sok ügyeletekben a fiatal jóképű dokik. Csak vigyázz,nehogy egy néger doki legyen,mert az egy életre szóló emlék lesz neked. Minden orvosnak perkálj egy kis summát,és akkor több ujjazásban lesz részed.
2015. szept. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
valaki kozuletek Szabolcsbol nincsen e ..?kezdo vagyok..
2015. okt. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!