Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Rá lehet szokni a sperma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá lehet szokni a sperma fogyasztásra?

Figyelt kérdés

2015. szept. 30. 22:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
én a múltkor majdnem hánytam... pedig le akartam nyelni... de megakadt a torkomon... :( mondjuk első ilyen alkalom volt és sok jött :)
2015. szept. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
#1 Ne egyszerre nyeld le az egészet, egyem a szíved. ;)
2015. szept. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért kérded? Annyit nyeltél már? Vagy csak félsz hogy annyit fogsz? xD Amúgy nem tudom, de biztos ha élvezed a fogyasztást. Mindenre, ami örömet okoz, rá lehet szokni. :)
2015. szept. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Eddig mindig lenyeltem és most más kívánom.
2015. szept. 30. 22:49
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Hát de hogy ne egyszerre? Olyan gyorsan meg nyelni ne tudok... :(
2015. szept. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
...máR...
2015. szept. 30. 22:50
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

Én mondjuk nem tudnám elképzelni olyan szinten, hogy aktuson kívül esetleg igyam-egyem, de nekem is tetszik.

2015. szept. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, kedvesem is rendesen rászokott az enyémre, mondjuk én édes ízű vagyok (ezt minden partnerem megjegyezte) így az ízzel sincs baj. Szereti simán a szájából is lenyelni, de mostanság az lett a kedvence, hogy tövig nyomjam élvezéskor, hogy egyenesen a torkába menjen. A maradékot meg lenyalja. Sokat folyik még belőlem utána. Imádja takarítani :) Pedig egyáltalán em ilyen volt amikor megismertem, de hé, ki panaszkodik? :D
2015. okt. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7%
Remélem igen... Akkor barátnőm bepótolná azt, hogy 26 éves korom létére még nem volt szexuális kapcsolatom - a lányok nem akartak tőlem semmi komolyat. Most barátnőm kivétel (fél éve vagyunk együtt - kétszer találkoztunk), elmondása szerint mindig fogyasztaná. Remélem első együtt alvásunkkor lesz lehetőségünk erre.
2015. okt. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
0%
Ha az abortusz gyilkosság, a sz.pás-nyelés népirtás! /Hihihi
2015. okt. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!