Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez BDSM? Lehet ilyet párkapcso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez BDSM? Lehet ilyet párkapcsolatban is?

Figyelt kérdés
Én egy elég visszahúzódó, kedves srác vagyok, akivel senkinek sincs baja, de amit nem tudnak rólam az az, h tudok vad(nem agresszív) is lenni, ha akarok. Komoly párkapcsolatot szeretnék, de közben izgat az, h egy srácot(twink) meg erősebb, izmosabb pasit is kőkeményen megb***am meg gyengéden folytogassam stb. Mindenhol szinte csak azt látom, h egy izmos pasi dug egy vékonyabbat, aki fiatalabb is, míg én vékony vagyok és fiatal. Nem akarnék bántalmat okozni a partneremnek, vagy elnyomni, de szeretnék egy jó vad szexet. Ez beteges?

2015. okt. 1. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt még nem nevezném BDSM-nek, de biztos van aki jobban ért a témához. Szerintem te egyszerűen csak vadul meg szeretnél dugni egy pasit. Semmi baj nincs ezzel, nem beteges.. nekem még az is bejön ha egy csaj felcsatolható műbrokival megdug egy pasit :D és ezt sem tartom betegesnek pedig lehet közel van hozzá :D

De a kemény BDSM-mel se lenne gond ha azt szeretnéd. Amíg mindkét fél ugyanazt szeretné, nem erőszak és élvezitek, addig mondhatni azt csináltok amit akartok.

2015. okt. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak ha egy szerelmespárra gondolok, h szexelnek, akk mindig gyengédnek képzelem el...de gondolom, h ez nem mindig így van:)
2015. okt. 1. 19:43
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Engem megrakhatnál jó keményen :D

25f

2015. okt. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Megsugom a szerelemes parok se mindig gyengedek ;) En Pl sokszor kifejezetten a vad szexet kivanom :D De ez nem BDSM csak szimplan akarsz egy vadabbat szexelni amivel nincs baj amig vigyazol a partner testi epsegere!

Hajra :D

18/L

2015. okt. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha pesti vagy és fiatal írj. Beszélgessünk erről. Vannak slave vágyaim, amiket szerintem össze tudnánk hangolni.
2015. okt. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!