Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív melegek! Titeket felizga...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív melegek! Titeket felizgat az, hogy a passzív fél még szűz, és ti vagytok neki az elsők?

Figyelt kérdés
Engem passzívként nagyon izgat, hogy egy tapasztatlt aktívval szexeljek. :)

2015. okt. 9. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szia :) hány éves vagy? :) én 20 vagyok
2015. okt. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
En is passziv vagyok 18 eves engem is az izgat hogy tapasztalt legyen aki elveszi a szuzessegem
2015. okt. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Ask Me ***** válasza:
100%
Igen.:) Engem kifejezetten izgat minden szűz sráccal való együttlét. Fura kettősség ez hisz egyrészt vágynak rá de félnek is.Ennek több oka is van. De ez másik kérdésre lesz válasz. Van aki őszinte és elmondja hogy én vagyok az első neki, vele másképp állok az intim együttléthez. Óvatosabb és finomabb vagyok vele mint azzal aki már túl van az elsőn. Persze ez nem azt jelenti hogy velük durva lennék, csupán ők már tudják hogyan élvezik igazán a szexet, így ők már tudnak nekem segíteni abban hogy minél jobb lehessen az együttlét velük. Mi volt a kérdés? :) Igen, én nagyon szeretem őket és az első behatolás előkészületét és persze a behatolást. Ez izgat bennük és az hogy enyém a szűzességük. Tabuk nélkül most ennyi. :)
2015. okt. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Hát dugjál velem,fiatal vagyok:D


Egyébként meg, szerintem sokat elvesz a varázsából ha egy passzív nagyon rákészül az első dugásra.


MM vágod, így úgyis dugás tökk mindegy a körítés.


Nálam inkább az volt a gond velük kapcsolatban hogy nem készültek fel arra hogy sok anyagom van,így általában takarítás lett a vége:D

2015. okt. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ask Me ***** válasza:
100%
Mennyire fiatal? :D
2015. okt. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Passzívként válaszolok. Bár fiúval még nekem sem volt semmilyen szexuális kapcsolatom, de akikkel neten beszéltem, mindenki azt mondta, hogy számukra izgató, ha a passzív szűz. Egyébként engem is a tapasztalt srácok vonzanak, akik tudják, mire van szükségem. :P 20/f (meleg, passzív, szűz)
2015. okt. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Igaz passzív vagyok én is és engem is nagyon izgat hogy milyen érzés mikor elveszik a szüzességem. Csak sajnos ez az izgalom egyre alább hagy mivel kb 1 éve próbálok olyan srácot keresni aki be is rakná nem csak sex levelezésre vágyik.
2015. okt. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
3 passzív kezdő fiúval volt szerencsém találkozni. Mindegyiknek első voltam. Az egyik azóta eltűnt, mert mégse akar fiúkkal. Pedig nagyon élvezte aminek hangot adott, sőt mondta is. A másik azóta is rendszeres partnerem csak sajna vidéki. A harmadik azóta talált másik fiút magának, sőt folyamatosan újakat vadászik:D
2015. okt. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja és igen! NAGYON izgató szűz sráccal lenni. Mondtam is neki, hogy megtisztelő elsőnek lenni :P
2015. okt. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!