Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha kipróbálom 1x sráccal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kipróbálom 1x sráccal, lesz visszaút?

Figyelt kérdés
Mármint nem lesz az, hogy mindig ezt akarom? Meg tényleg jobban oráloznak a bi és meleg fiúk? Néha ugyanis rám tör a gondolat, hogy adjak egy esélyt ennek, de csak azért, mert kíváncsi vok. Szexuálisan nem izgatnak a fiúk.

2015. okt. 12. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:
6%
Hogyha már csak szimplán fel is merül ez benned, igencsak hajlamos vagy a homárságra.
2015. okt. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Elindul a lavina.

If you know what is mean

2015. okt. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem próbálod ki akkor sincs visszaút. Nemi érdeklődésed nem akaratlagos dolog. Szopass nyugodtan és élvezd.
2015. okt. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

1. "Jobban oráloznak a fiúk, mint a nők."

Nem. Eddig kb 5 srác és 8 nő szopott le életemben és nem volt köztük különbség nem alapján!


2. Most 23 éves vagyok és legutoljára 21 évesen voltam sráccal. Azóta semmi kedvem hozzá. Szóval van "visszaút". Főleg azért dugtam sráccal mert béna voltam a nőknél, de azóta változtak a dolgok és kb eszembe sem jutnak férfiak.


3. Tehát nem leszel instant bu-.zi, ha kipróbálod sráccal. Könnyű út persze az a gyönyörhöz, de ha legalább minimálisan vonzódsz a nők iránt, akkor ez a vonzalom utána is megmarad.

2015. okt. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem!
2015. okt. 12. 18:23
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A nemi orientációd nem fog változni. Ha elnyomod a vágyaidat, akkor sem. Csak legfeljebb felbátorodsz azon, hogy az első jó volt, és újra akarnád. De ha így van, akkor igazából mindig is biszex voltál és lennél, csak épp becsapod magadat is azzal, hogy elfolytod. Most melyik a jobb? Életed végéig vágyakozni, meg sopánkodni, hogy miért nem tetted meg, vagy belevágni, és kipróbálni?

Egyébként meg ha szexuálisan nem vonzanak a fiúk, akkor baromira nincs min izgulni. De ha netán biszex lennél, akkor se dőlne össze a világ. ;-)

2015. okt. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
ha biszex vagy, akkor miért ne lehetne? nem biztos, hogy ha kipróbálod fiúval, akkor utána nem fognak hiányozni a lányok. ezt senki nem fogja megmondani neked biztosra. ha szexuálisan nem izgatnak a fiúk, akkor miért az orálról írsz?
2015. okt. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%

A többiek által sorolt esetek is reálisak lehetnek, ezt ők tudhaják. Én a következőkben a magam verzióját teszem hozzá, kiegészítésül, hogy ez is lehet oka, ha fantáziálsz ilyesmiről. VAN, AKINÉL TELJESEN TUDAT ALATT marad évekig, akár halálukig, hogy gyerekkorukban nemi erőszakot követtek el rajtuk. Gyerekkorban a traumák részben, vagy egészében tudat alá fojtódnak. Én azonban nem felejtettem el az eseményeket, csupán részlegesen törlődtek "adatok" az emlékeimből...


Egyébként én is hetero vagyok, mint szerintem te is, kérdező. Azt, hogy kipróbáld-e férfival, ahhoz nem tudok hozzászólni, tapasztalat hiányában. Ugyanis felnőttkori tapasztalatom nincs erről, akaratlagosan meg pláne nem próbáltam és nem is tervezem. Én áldozat voltam.


Szóval, én rendszeresen elképzelem magam újra kisfiúnak, felnőttként, ahogy "kezelésbe vett" egyem egy molesztáló, annak idején. Ergo kizárólag önterápiás célból fantáziálok férfiakkal IS. Mivel hetero vagyok. Nem lettem pedo, mielőtt valaki ezen agyalna. Áldozat voltam, és remélem, egyszer túl tudom tenni magam rajta. Addig is ideiglenesen megkönnyebbülök, ha nem csak nőkről fantáziálok felnőttként, hanem kisfiúnak képzelem magam újra, ahogy egy felnőtt férfival vagyok.

:(

Teljesen vegyes érzés... Gondolatban el szoktam játszani, ahogy árt nekem a felnőtt férfi, és ez egyszerre örömteli, és szomorú érzést okoz bennem, talán mert némi mazochizmus van bennem, és ezért féligmeddig megértem azokat a fiatalokat, akik vagdossák magukat, amit bár én sose tettem magammal se, mert eg.ügyi okokból nem értek egyet a vagdosással, viszont ezt a fajta mazochista ÉRZELMÜKET értem meg.


Egy változat a sok közül, mi okból fantáziál valaki férfiakkal, illetve férfiakkal is. Nem feltétlen vágyból. Ahogy a kérdező se vonzódik férfiakhoz és én se.

Ezért merült fel bennem, hogy ne zárd ki az eshetőségét, kedves kérdező, h esetleg te is áldozat voltál gyerekkorodban. Kezdek rájönni, és a pszichológusokról is tudom, hogy tudják: sokkal többen voltak áldozatok valamilyen szinten, gyerekként, mint ahogy a közvélekedés hiszi.


Azonban remélem, hogy te megúsztad az ilyesmit. Szomorú dolgok ezek. A mazochizmus is szomorú valahol.


Ha mégis hasonlóan jártál, mint én, csak még nem tudsz róla, hidd el, jobban jársz, ha felhozod tudat alattról. Sokféle házi technika van erre, és ott van pl a kineziólógia is, bár az pénzbe kerül, ha igényelsz ilyet. Nekem nem kellett ehhez egyik se, mert csak részlegesen fojtottam tudat alá a dolgot; pont az eseménysor, amire mindmáig pontosan emlékszem, 1-2 tényezőjét leszámítva, utóbbi kivételek oka a sokkos állapot volt.

2015. okt. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugy tudom, hogy a szexualis orientációt megváltoztatni nem lehet, csak fölfedezni vagy nem fölfedezni. A boldogság élethez vezető út szerintem az első.

Aki cis-heteró, annak szerencséje van, hogy a többséghez tartozik, nincs fölfedeznivalója.

Ettől még nyugodtan leszopathatja magát egy meleg sráccal, nem fog összedőlni a világ.


Szerintem guglizz ki meztelen srácokról képeket és figyeld magad, esetleg menj el egy meleg szórakozóhelyre/buliba. Elég gyorsan leesik, hogy a fiúk a csajoknal jobban vagy rosszabbul vagy jönnek be semennyire sem.

(De vigyázat, a megfelelő nemből és korosztályból is csak az emberek kisebb része bejövős!)

2015. okt. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!