Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzív és aktív melegek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív és aktív melegek, popószex, hogyan?

Figyelt kérdés

Kérlek mellőzzétek a leszóló válaszokat, a kérdés kiírása arra szolgál, hogy a későbbiekben jobbá tehessem a szexuális életemet. :)


24 éves vagyok, és nincs sok tapasztalatom, ezért tapasztaltabbak válaszát várnám, a szexuális életükről. Rengeteg dolog érdekel. Írtam egy kérdéscsokrot, két részre bontva.


Passzív felek:

Hogyan készültök elő az együttlétre?

Használtok-e segédeszközt?

Szerettek orálozni?

Mi az amit elvártok a partneretektől?

Melyek azok a pózok amikben könnyű a behatolás?

Melyek azok a pózok amikben leginkább élvezetes számotokra a szex?

Melyek azok a pózok amiket nem élveztek?

Vágytok-e csókra közben?

Közvetlen a kielégülés után vágytok-e olyasfajta cirógatásra mint a nők szeretkezés után?

Zuhanyoztok-e az aktus után?

Milyen időközönként engeditek bevenni a hátsótokat?

Együttlét után mennyi ideig éreztek ürességet a feneketekben?

Kipróbálnátok-e a másik oldalt, ha nem akkor miért nem? Ha már kipróbáltátok akkor milyen volt?

+1 Miközben a partneretek behatol, úgy nyomtok mint mikor székeltek? vagy így éppen, hogy kellemetlenebb lesz a behatolás?


Aktív felek:

Mi indít be a legjobban?

Az orált csak kapni szeretitek-e?

Melyik pózokban a legjobb?

Melyik pózokat nem szeretitek?

Szeretitek-e ha a partneretek együttlét közben keményebb szexet kér tőletek?

Hová szerettek a legjobban élvezni?

Bevállalnátok-e a fordított felállást?

Mi a különbség gumival és nélküle?


köszönöm a válaszokat :)



2015. okt. 18. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Hát, ez elég sok kérdés valóban. :D


Én passzív vagyok. Beöntéssel szoktam készülni az együttlétekre, amennyiben van anál is.

Segédeszköz alatt műpéniszt értesz? Ha igen, van ilyenem, de aktus alatt nem használtam még soha. Maszturbáció közben előfordul, hogy előveszem, bár akkor sem mindig.

Igen, szeretek nagyon orálozni. Meg azt is, ha a számba élveznek. :)

Mármint úgy általában mit várok el, vagy az ágyban konkrétan? Utóbbinál leginkább azt, hogy a behatolásnál legyen óvatos, utána pedig éppen ellenkezőleg, hogy ne legyen annyira óvatos, és dugjon meg alaposan. :)

Már megszoktam, én szinte minden pózban szeretem, és a behatolás is könnyen megy. Na jó, talán a kutyapóz a kedvenc az összes közül. :)

Igen, szeretem, ha megcsókol közben. Még akkor is, ha amúgy vadabbul dug esetleg. Azt is szeretem, ha az aktus befejezése után hozzám bújik, és átölel szorosan. :)

Igen, általában szoktam zuhanyozni ezt követően. Pláne ha belém élvezett a végén.

Nem tudom, mennyire számít gyakorinak vagy ritkának, de ha van pasim, akkor olyan két-három naponta szokott lenni anál.

Nem feltétlenül ürességnek mondanám azt az érzést. :D Vagy ürességnek legfeljebb az elején pár percig, közvetlenül amikor kihúzzák belőlem. Azt viszont lehet érezni hosszabb ideig is, hogy meg lett járatva bennem valami. Az aktus intenzitásától függően ez eltarthat órákig vagy akár másnapig is. ;)

Még fiatalabb koromban próbáltam párszor az aktív szerepet, de nem igazán jött be. A méretem sem túl jó hozzá, elég kicsi, az az igazság, meg nem is izgatott annyira soha. Sokkal jobb érzés, amikor engem dugnak. :)

Én nem szoktam nyomni egyáltalán, amikor hatolnak belém. :D


30/F

2015. okt. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azért nem jött erre válasz mert hirtelen rengeteg kérdést feltettél. egy kiirásban szerintem 2-3 kérdésnél ne legyen több, és akkor nagy valószinűséggel lesznek válaszok.
2015. okt. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Először is bocsi,mert tapasztalat nélkül írok de remélem így is elfogadható lesz :)

Beöntéssel

Tágításhoz néha

Imádok orálozni

Csak hogy óvatos legyen

Kutya

Kutya

A tipikus ˝nő és férfi póz

Csók nélkül nem is élvezem

Igen vágyom rá, bár erre egész nap

Ha belém vagy rámélvez akkor igen

Kb 2 perc a maximum

2015. okt. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

sorendben írom a válaszokat.

-néha sehogy,néha beöntés,meg valami lazulás,épp mi jólesik.

-igen,van anál vibri.

-igen,inkább imádok.

-figyelmesség,gyengédség,ápoltság,nyitottság,kb:amit adok azt várom.

-amikor beleülök,és amikor pucsitok.

-előző.

-az nem voltjó amit a filmekben szeretnek,azaz lábam a nyakában.oldalróll.meg a többi ujitó póz.

-naná.

-igen.

-néha igen,néha nem.

-heti 1-2. néha 3-4.

-??? arra gondolsz,hogy olyan tág? monjuk 10perc.

-igen elvégre uni vagyok.jó volt.


+1-nem nyomok.


és az Aktív rész

-ha a fiúm olyan csajos.

-nem.

-mi csak egyfélét probáltuk,mert neki úgy jó.érdekes,hogy pont az amit én nem szeretek,ha kapom.

-a többit.

-nem kér,nem is kapna. tehát nem.

-arc,farok,mellkas.

- az van...álltalában.

-nem tudom,nem is akarom tudni.

2015. okt. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!