Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kezdő srácok, ti elmondtátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdő srácok, ti elmondtátok a partnereteknek, hogy még nem voltatok fiúval?

Figyelt kérdés
Tehát érdemes elmondani, hogy még nem volt az embernek fiú partnere? Én a nyáron jöttem rá, hogy érdekel...

2015. nov. 7. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne az ellenkezöjét állitani? Ugyis kiderül az igazság.
2015. nov. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is érdemes, hiszen előbb-utóbb úgyis kiderülne és így legalább nem kell azon feszengeni, hogy ez probléma-e neki. Ha meg elmondod és probléma, akkor meg legalább időben kiderült.
2015. nov. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp mond el neki. Ha szeret úgyis segíteni fog.
2015. nov. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez alap,nem akarom magammal kiszúrni.
2015. nov. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egyszer nemtudtam...beleszerettem a srácba de nem is ment neki a szex így 1 éves depresszió jött. szal mond el inkább ha olyan akkor segít :)
2015. nov. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!