Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért ítélik el sokan ha csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el sokan ha csak szexre keres partnert az ember?

Figyelt kérdés
Főleg, hogy nem egy alkalomra. Bi srácként olyan havert keresek akivel titokban lehetne, de mindenki kiakad ezen, mondván komolyat keresnek. Miért gáz?
2015. nov. 8. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
A buzmókat jobban elítélik, ha ez megnyugtat. ;)
2015. nov. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
írj
2015. nov. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Azért gáz, mert az embernek a párkeresésre kell törekednie (ami persze nem könnyű), és nem valami gerinces dolog anyuci meg apuci előtt játszani a jófiút, hogy nekem barátnőm vagy feleségem van, közben titokban meg pasikkal vagyok együtt.
2015. nov. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek jó része a melegeket sem fogadja el. A félmegoldások sem nyerőek.Az ókorban, meg a távoli jövőben nem ez a helyzet.
2015. nov. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 B2man ***** válasza:
Azok háborognak, akik ugyanezt teszik! Az kiabál, akinek a háza ég...
2015. nov. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz :)
2015. nov. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, én ugyanilyen srácot keresek.

Egyáltalán nem gáz, miért ne lehetne csak szexuális kapcsolat valakivel.

2015. nov. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én ennek az ellenkezőjét tapasztalom, de mindegy... nekem leginkább az a bajom hogy sokszor meg lett mondva mekkora féreg vagyok amiért kapcsolatra vágyom, és már nem tudok jóra számítani ha ilyet látok, ennyi. Ha bebizonyosodik hogy emberik nem egy nyomorék valaki akkor haverja még simán lehetek, az nem az én dolgom kit hol dugdoz.

20/f

2015. nov. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!