Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Debrecenben tudtok olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debrecenben tudtok olyan eldugott helyet ahol le lehet parkolni autóval és nyugodtan az autóban szexelni?

Figyelt kérdés

2015. nov. 9. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy időben nekem is sokszor kellett volna ilyen hely, meg még lehet fog kelleni de nem nagyon találtam. Igazából bárhol bármikor felbukkanhat valaki aki épp arra jár. De aztán elmentünk a Vekeri-tó felé, ott az erdőben van sok eldugottabb hely, de még ott is volt hogy épp arra sétált valaki, igazából ott is csak egy jó helyet találtam, de azt nem tudom leírni hol van. Mindez persze akkor ha nappal akarjátok, éjszaka meg szinte bárhol megállhattok valami nem forgalmas helyen, úgyse lesznek gyalogosok.
2015. nov. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igaz h én egy 25ezres kis városban lakok de ott az erdő vagy elhagyott utak. Itt pl van olyan ami régen a városbó kifelé ment de mostmár sehova nem megy mert az m5 miattmeg lett felezeve :D
2015. nov. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam Debrecen körüli kis földutas helyekre a vekeri fele,csak gondoltam hátha van a Debrecen táblákon belül is valami :D
2015. nov. 9. 21:33
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én városon belül nem találtam, de ha te találsz jó helyet akkor megtehetnéd hogy majd ide beírod a kérdésedhez mindannyiunk okulására :)
2015. nov. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A földutakkal jó vigyázni, mert ilyen nyirkos-esős időben könnyen elakad az ember... (tapasztalat)

Éjszaka legutóbb a Benczúr utcán sikerült egy hatalmasat...:)

Nappal egyértelmű a Nagyerdő, vagy az Erdőspuszták - tavasztól szinte csak "kellemesen ringatózó" kocsikat látni azokon a részeken.:)

Éjszaka egy-egy sötétebb parkolóban gond nélkül lehet - elég hiányos a közvilágítás egyes helyeken.

Ha a Homokkerti felüljáró környékén jön rátok - arra vannak ideális helyek pl. - de a lezáró-gombot azért használjátok, mert még bekéredzkedik valaki...

2015. nov. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2015. nov. 10. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!