Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Közösültünk szombaton egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közösültünk szombaton egy férfival (m csak kipróbáltam) és elég durva volt. Lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
Bedagadt, pirosodott egy kis rész a lyukamnál, fáj. Nem rakta be teljesen, de az ondót belém kente. Lehet valamilyen betegség?

2015. nov. 30. 15:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó te nagyon másik univerzumban élsz, tájékozódj kicsit jobban a világról ;) amúgy igen, főleg hogy ismeretlennel csináltad lehetett bármilyen gombás fertőzése, herpesz és ha felsértett valahol elég könnyen elkaphatsz bármilyen bacis fertőzést is..de az is lehet hogy csak durva volt és felsértette az amúgyis érzékeny felületet..
2015. nov. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
lehet nem használtatok elég síkosítót. lehet aranyered lett. nézesd meg dokival, mert bajod lehet belőle. máskor használjatok gumit.
2015. nov. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
91%
Simán lehetsz AIDS-es. A feneked attól fáj, mert szétfeszítette egy pénisz, szóval az nem ennek a tünete, de nem is zárja ki, hogy elkaptad.
2015. dec. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
43%

Hát ha gumi nélkül dugott meg,akkor én lőnélek fejbe ott helybe.


De anyádat is,hogy egy retket köpött a világra*

2015. dec. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
10/14 én ezzel nagyon nem értek egyet.
2022. dec. 11. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!