Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti randiznátok egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti randiznátok egy olyan fiúval, aki furcsa, magányos? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, szegény családból származom, de mindent megteszek, h én ne járjak így. Most művészsuliba járok, jól rajzolok, mert hajtok nagyon, ami biztos királyul hangzik, de a kamaszkorom egy hosszú depressziós korszak volt, ami miatt magammal szemben elfogult vagyok és a legjobb sem elég jó nekem(Ezzel próbálom kompenzálni azt, h nem tudom az életemet irányítani, nincs sikerélményem...gondolom.). Most persze próbálok ebből kimászni, de magányos vagyok, ami nagyon rossz érzés. Most elszeretném mondani otthon, h meleg vagyok, majd persze megpróbálnám a társkeresést. Állítólag helyes vagyok és jó a személyiségem, de félek, h megijednek a srácok, ha olyat hallanak, h matekból fel vagyok mentve, de így is buktam két évet emiatt nameg a depresszió miatt is. Persze nem ezzel kezdenék, de értitek. Meg én kis léptekkel szeretném az egészet, mivel kicsit nehezen nyílok meg és szűz is vagyok, ami miatt kialakult egy kis szorongásom a szextől. Olyannal szeretném elveszíteni, akiben megbízok és legalább kedvelem, ha nem is vagyok (még?) belé szerelmes.

Szerintem ilyenek hallatán sok srác elmenekülne tőlem, amit teljesen megértek, viszont úgy nem tudom magamat szeretni, ha más sem ad nekem egy esélyt.

Szerintetek egy olyan fiú képes lenne elfogadni, aki burokban, szerető családban, jó anyagi körülmények között nőtt fel? Vagy én is úgy végzem, mint azok az ilyesztő, perverz apókák?:'(



2015. dec. 2. 16:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%

Ha elég nyitott vagy ismerkedésnél,akkor biztos találsz valakit aki szeret. :)

A lényeg az,hogy merj önmagad lenni. Hidd el ha valakimeg szeret elfogad olyannak amilyen vagy. Én ismerek olyan melegeket akik szintén voltak depressziósak és most boldog párkapcsolatban élnek.

Először próbálj meg magaddal szemben kevésbbé elfogult lenni,biztos van akki tudna benne segíteni, ha valakinek beszélnél róla, akkor talán könnyebb lenne.

Noha majd biztos fog pár csalódás érni a szerelemben,de ez ne vegye el a kedvedet soha, mert akkor tényleg egyedül maradsz ha az elején feladod.

Kezdj el ismerkedni, hagyj időt és ismerkedj fiúkkal,majd lesz olyan akivel egyhullám hosszon vagytok.

És ha már megismerted és beszélsz a multadról,akkor megfogja érteni hogy miért vagy olyan amilyen, és aki szeret az elfogad és segíteni akar majd hogy kimász a gödörből.


Nagyon drukkolok neked,hogy találj valakit!

és kérlek ne légy túl szigorú önmagadhoz.

2015. dec. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%

Ja és egyébként ez rossz hozzá állás "úgy nem tudom magamat szeretni, ha más sem ad nekem egy esélyt. "

Figyelj először SAJÁT MAGAD kell szeretned.

Biztos van sok szerethető tulajdonságod.

2015. dec. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem látok semmilyen kizáró okot abban amit leírtál. :)
2015. dec. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
hát én például szívesen elbeszélgetnék veled :)
2015. dec. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
25%

Bar en lettem volna felmentve matekbol

Huu de utaltam

A tanart is meg mindent

2015. dec. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Persze, semmi olyat nem írtál, ami kizáró ok lenne. Én is kicsit önbizalomhiányos vagyok amúgy.

26/F

2015. dec. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Én például most is beszélgetek egy olyan sráccal, aki állítása szerint pesszimista és amióta velem beszélget, azóta nagyon sokat változott pozitív irányban. :) Ennek természetesen nagyon örülök. Egyébként is egy odaadó srác vagyok, akinek fontos a másik személy. Válaszolva a kérdésedre: semmi kifogásolható dolgot nem találok benned, azok alapján, amiket leírtál. A szexualitásról leírt dolgokkal sincs semmi gond. Én is hasonlósan gondolom és még szűz is vagyok, csakúgy mint te. Szóval, szerintem nincs veled gond. Fel a fejjel, szorítok! :)
2015. dec. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
77%
Én azt hittem, hogy a saját életemről olvasok, leszámítva pár dolgot. Velem is ugyanez a helyzet, én is elég nehezen tudok a jövőmre gondolni. Nagyon szívesen megismerkednék veled, intelligensnek tűnsz, csak akkor talán párkapcsolatba kerülnék, amitől kicsit irtózom. Jópár meleget láttam már és én nem igen tartozom közéjük, kicsit ijesztőek tudnak lenni számomra :D 22/F/M
2015. dec. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%
20:03-as vagyok, az még eszembe jutott, hogy az is szörnyű, hogy felmegyek chat.hu-ra és ott is a melegeknék a szexpartner keresése megy agyba-főbe, kicsit demoralizáló szerintem...
2015. dec. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

FIgyelj.. Én is ilyen családból származom, azt hiszem sejtem mit élhetsz át, de az én anyukám pl. tudja, hogy meleg vagyok, meg blablabla. Hidd el nem te vagy az egyetlen aki önbizalom hiányos, félénk és nehezen nyílik meg. Ismertem ilyen srácot.. Pont tegnap hagyott el engem, na mindegy ez nem számít.. Csak igen.. Nekem volt olyan barátom aki jó anyagi körülmények között él, és hát talán a szrető család nem igaz, de elfogadott úgy ahogy vagyok.. éés ez azért... Elég nagy szó...

18/f/m

2015. dec. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!