Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Más is van úgy hogy izgatja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van úgy hogy izgatja a gondolat hogy egy másik pasi elégítse ki a szájával, de lépni még azért nem mert az ügyben semmit?

Figyelt kérdés
2015. dec. 3. 14:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2015. dec. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nős vagyok, de egy enyhe biszexuális kalandban benne lennék, és már el is játszottam a gondolattal, hogy milyen lenne ha egy biszex párral úgy gabajodnék össze, hogy a csaj hanyatdöntene, csókokkal kényeztetne, a pasi meg közben orálisan kielégítene.
2015. dec. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én is nős vagyok és 30+ de azért izgat hogy bekapja egy pasi...bár nem tudom hogy mi is lenne ha már ott térdelne előttem hogy akkor na tegyem a szájába...
2015. dec. 3. 14:26
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
érdekes, nekem is van pici biszex perverzitásom, de arra sosem gerjedek, hogy nekem csinálja egy pasi. Ennyi erővel egy nő is csinálhatná. Hogy én szopjak az más, mert azt tényleg csak egy másik pasival lehet.
2015. dec. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
aki szeretne szopatni az írjon
2015. dec. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Privátra: Igen, komoly, de nem kérek privátokat, csak elmondtam, hogy nem értem a fantáziát.
2015. dec. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én fordítva vagyok így.
2015. dec. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Esetleg van olyan Szolnok-megyéből aki szívesen megtenné?
2015. dec. 3. 16:36
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is nehéz volt a döntés az első esetben.Azóta,(nős vagyok),imádok szopni,és szopatni is.(Fehérvár.)
2015. dec. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én egy olyan szexbe lennék benne hogy 1 lány 1 fiú és én mint fiú. És mind a kettőt medughatom. 1x kirpóbálnám akítvként fiúval sajnos úgy biztos nem menne hogy nő nincs a közelbe de az menne hogy nyalom a nőt közbe lovagolnak a farkamon stb...
2015. dec. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!