Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért olyan nehéz aktívot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz aktívot találni csak szexre?

Figyelt kérdés

2015. dec. 5. 20:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem tartanak csininek.
2015. dec. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ezt mar privátban megkaptam, de en jól nézek ki.
2015. dec. 5. 20:47
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

de ez a te véleményed

nem másé

2015. dec. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%
Nem túl hihető. Mert ha a barátommal megyek buliba, akkor is alámnyúlogatnak, simogatnak, folyton SMS-t küldenek pedig tudják hogy van fiúm.
2015. dec. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Ez is igaz. De ha mások nem mondanák, hogy jól nézek ki akkor az lenne bennem magamról, hogy szarul nézek ki,és akkor nyilván nem állítanék ilyet magamról, hogy jól nézek ki.
2015. dec. 5. 20:58
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondják jól nézel ki, de nem akarnak semmit, akkor nem tetszel nekik. Ha közben a segged fogják akkor igen.
2015. dec. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy biszex vagyok. Voltam már minkét nemmel. És szinte senkisem tudja, hogy a fiúk is tetszenek. Szóval aktívakat neten kerestem eddig és bárhol próbálkoztam mindenhol hosszútávra keresnek az aktívak.
2015. dec. 5. 21:03
 8/20 anonim ***** válasza:
78%
Menj melegbárokba,vannak olyanok ahol csak szexelni akarnak. :D
2015. dec. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
Ha hosszútávra keresnek, de te csak egy éjszakát adsz nekik, akkor is belemennek ha csini vagy. Nekem még nem mondtak nemet, amikor komolyat akartak, de én csak egy ajándék éjszakát adtam nekik. Akartak már rövidre hosszúra.
2015. dec. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez egész jó ötlet, de utána, hogy éred el, hogy ne zaklassanak. Vagy eleve nem adsz meg magadról semmi elérhetőséget?
2015. dec. 5. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!