Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek? Van egy pasim....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy pasim. Hetero voltam eddig és sok bnőm volt. De anyu most azt akarja mutassam be az újat mert mondtam hogy most ez komoly. De nem tudja h fiú.23. án van a szülinapom és akkor anyám elvárja hogy hozzam a "barátnőmet" 22f

Figyelt kérdés
a pasim 18 éves, és nagyon komoly vele. féléve együtt vagyunk és szeretne hozzám költözni.
2015. dec. 16. 18:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért a muter arcáról majd küldj egy képet :D
2015. dec. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért kötelező elvinni? Szerintem van annyi jogod hogy te dönsd el mikor kit viszel haza bemutatni.
2015. dec. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kéne tisztázni a dolgot anyuddal.
2015. dec. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Sztem várj még vele pár hónapot.
2015. dec. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
az a baj hogy anyunak azt hazudtam hogy lány. Ráadásul most már karácsonyra is azt kéri hogy hozzam már el a "kislányt"... anyukám 56 éves. nem fiatal annyira már. addig nem hagyott békén amíg meg nem ígértem hogy elviszem :S
2015. dec. 16. 18:22
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

nekem van egy olyan érzésem hogy ez egy debil család...

Én 23 vagyok de nem anyám baromságaira bologatok hanem élem a saját életemet...

2015. dec. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Először is ülj le vele és mond meg neki hogy nem lesz unoka. Nem gáz ez. De minnél hamarabb elmondod neki annál jobb.
2015. dec. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Mindenképpen beszélj anyukáddal mielőtt hazaviszed. Még előtte tisztázzátok, mert nagyon kellemetlen helyzetbe hozod Őket is, és az új párodat is.Anyud idős már, nem biztos, hogy olyan jól fog hirtelen reagálni, de szerintem csak idő kérdése lesz.
2015. dec. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

ha tudja, hogy bi vagy, akkor nem fog annyira meglepődni, ha nem, akkor szar helyzet.

de ha nem is tudja, nem gondolod, hogy illene vele előre megbeszélni, hogy nehogy leessen az álla, amint meglátja?

2015. dec. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Az előzőnek igaza van, anyádat csak az unoka dolog fogja zavarni, meg hogy nem lesz tipikus menye.

Ha azt látja, hogy van az életedben egy kedves, értelmes valaki, akkor nem fogja nagyon bántani, ne félj!

Most nem mondom, hogy ez a legjobb karácsonyi meglepi, talán előtte kellene szólni, vagy ha be vagy rezelve, elnapolni a találkozót, de nem lesz itt baj.

2015. dec. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!