Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az analtól milyen gyorsan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az analtól milyen gyorsan tágul az ember?

Figyelt kérdés
Nem napi 3 anális szeretkezésre gondolok,hanem mondjuk heti 2-3ra .

2015. dec. 24. 02:35
 1/8 anonim válasza:
0%
Szerintem az fáj miért jo neked az anal???
2015. dec. 24. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez csak egy kérdés. Én még nem próbáltam..
2015. dec. 24. 02:40
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem jávorszarvasokkal csinálod, addig annyira nem, hogy problémáid legyenek belőle.


(Igazából fogalmam sincs, hogy mekkora a jávorszarvas pénisze, nem mertem rákeresni, de feltételezem nagy.)

2015. dec. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz tőle, ha nem durva a partnered, és szex közben nem sérülsz meg ott... Nem fogsz kitágulva maradni :)
2015. dec. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég hamar. Négy hónapja engedtem meg hogy belém jöjjenek, azóta heti kettő-három alkalommal csináljuk. Már nem fáj, és elég hamar becsúszik.
2015. dec. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Fénysebességgel..
2015. dec. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Joe.38 ***** válasza:
0%
Egyén , kor. És más.fizikai tényezőtől.függ mikor jössz bele , mikorra szokod meg. Én heteró vagyok. De volt lány aki hamar alig egy hónap van akinek meg fél év. Van akinek.soha mert nagyon nem.kedvelte. Ez ilyen. Sok dologtól függ mikorra lett teljes .
2015. dec. 25. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

egyén függő,van akinek elsőre sem rossz,van aki pedig sokáig bajlódik vele.

de a partner is sokat számít,ha normálisan csinálja és nem durrbele akkor már eleve jobb élmény.

heti 2-3 azért elég derekas,szerintem gyors leszel.

bár hozzá kell tennem,hogy volt egy csajom,ő elég hamar kitágult,de ha nem valamiért nem volt 2-3hétig anál akkor visszaszűkült,és ujjra kellet kezdeni.

2015. dec. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!