Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek két uni kapcsolatá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek két uni kapcsolatába mennyire férne ez bele?

Figyelt kérdés
Két fiatal srác, akik érdeklődnek a BDSM iránt is, egymást erényövbe zárnák, vigyáznának egymás kulcsára. Együttlétkor csak az éppen aktív félről kerülne le az öv (persze ez lehet adott esetben mindkettejük, amíg az aktív szerepben vannak)...

2016. jan. 1. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Engem is érdekel a bdsm, de ez az erényöv dolog szerintem ritka nagy hülyeség, és nem is egészséges.
2016. jan. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%
Ez az erenyoves dolog rohadt nagy baromsag
2016. jan. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi az az erény öv?
2016. jan. 2. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nekem tetszik. Sőt akár bízhatnátok rám isa kulcsot
2016. jan. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1, 2: miért lenne hülyeség az erényöv? Próbáltátok már, v mi alapján mondjátok. És miért lenne egészségtelene?
2016. jan. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én mondjuk nem uni vagyok, hanem aktív. Nekem az tetszik, ahol a passzív visel erényövet. Akár szex közben is, bár ott nem feltétlenül, egyébként viszont folyamatosan, tehát otthon is, meg amikor távol van. És persze a párjánál van a kulcs, ő vigyáz rá mindig. Szerintem izgató nagyon, hogy nem verheti ki csak úgy magának, hanem minden alkalommal, amikor ki szeretne elégülni, előbb szexet kezdeményez a párjánál, és dugnak egyet. És a végén együtt mennek el. :)
2016. jan. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy kinez ez a cucc, biztos egészségtelen nap közben hordani, pláne kulcs nélkül.
2016. jan. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne egészségtelen? A kicsit jobb minőségű erényövek már úgy vannak kialakítva, hogy akár éjjel-nappal is hordhatók. Pisilni lehet vele, nem fáj, nem kényelmetlen, nem is zavaró, legalábbis elmondás szerint viszonylag hamar hozzá lehet szokni. Az meg, hogy a kulcs a másiknál van, elvitte magával, külön izgató az egészben. Nekem például aktívként feláll mindig, ha eszembe jut, hogy nálam van. Hasonlóan az erre vevő passzívokat is izgatni szokta a helyzet és tudat, persze nekik nem áll fel tőle, meg nem is tudna benne. A végeredmény viszont mindkét fél esetében az, hogy a nap végére már alig várjuk, hogy találkozzunk, és szex legyen. :)
2016. jan. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!