Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 1. ,11. kerületi és belvárosi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1. ,11. kerületi és belvárosi meleg srácok, nektek milyen a suliban? Kezdő kilencedikesként és érettségizőként. Mit éreztek magatok körül? Milyen a barátkozás, a sulis közösség és mennyire tudtok párt találni?

Figyelt kérdés

Nektek milyen a suliban? Kezdő kilencedikesként és érettségizőként. Mit éreztek magatok körül? Milyen a barátkozás, a sulis közösség és mennyire tudtok párt találni?

Én 18 éves meleg srác vagyok és ezen a területen járok gimibe, és lakom, meleg fiút nem ismerek a környékről, és érdekelne, hogy másnak milyen itt élni.



2016. jan. 2. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szia :)

volna kedved beszélgetni? :) 13. kerületi vagyok és 20 éves

2016. jan. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Budaörsön lakok, 8remélem azért nembaj hogy írtam, mert a 11ker kb 5 utcára van:D) most vagyok 11.es, és igazából teljesen el vagyok veszve párkapcsolatilag, nem volt még barátom és nem is kerestem. Még nem mertem elmondani senkinek se de már szeretném a 3 legjobb barátomnak (mind csaj:D). Szerintem sokan elfogadóak, a sulimban többen is vannak akikről tudni de igazából mindenki leszarja, nincs gyűlölködés.
2016. jan. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt jó hallani!

25f/passzív

2016. jan. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!