Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az nagyon gáz ha anyukám...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon gáz ha anyukám irrigátorának a végét használom kéjlécnek masztihoz amíg nincs másra lehetőség? Elmosom utána!

Figyelt kérdés

[link]


ilyen.


2016. jan. 28. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Max anyut zavarja, minket nem.
2016. jan. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nem tudom pontosan mi ez, és megítélni sem akarom hogy gáz e, de amíg nem volt más lehetőségem én is elég sokmindennel probálkoztam ami alkalmas volt a feladatra. :D Becsomagoltam és gumit huztam rá, majd utánnal kicsomagoltam és el is mostam.
2016. jan. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi az az irrigátor, de ha gumit is húzol rá és feldugod, utána elmosod ugyan de azért lehetnek rajta bőven ...

És utána anyukád nem tudom melyik testnyílásába használja de kaphat tőled ezt-azt.

25/meleg/passzív

2016. jan. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%
Max. anyucinak kakis lesz a nunija :))
2016. jan. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!