Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, ha még nem voltatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, ha még nem voltatok férfival honnan veszitek hogy aktívak vagy passzívak vagytok?

Figyelt kérdés
2016. febr. 15. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Egyébként is lehet tudni azt, hogy melyik szerep izgat, és mire vágysz az ágyban. ;)
2016. febr. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Azt is tudom, hogy épp milyen kaját kívánok meg anélkül is, hogy végigenném a a teljes menüt az étteremben.
2016. febr. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
gondolom arról a szerepről fantáziálnak legtöbbet, amit szívesen ki is próbálnának. annak a gondolata is felizgat
2016. febr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Én uni vagyok, de eddig csak passzívnak mondtam magam. Eddig úgy éreztem, hogy sokkal jobb az, amikor szépen bedugják nekem, és gondolom nem kell tovább mondani mik történnek ezután, mindenki tudja... Viszont az utóbbi 1-2 hónapban, amikor még néha ide is fel-fel jártam, azzal a ténnyel szembesültem, hogy vagy ennyivel több a passzív az aktívaknál, vagy az aktívak ennyire aktívan írják oda a beállítottságukat. Ezen elgondolkoztam, gondoltam magamban, úgyis találok majd aktív pasit, és ezután belegondoltam abba, hogy akit szeretek, érte bármit megteszek, ha az kell, akkor aktív szerepbe váltok.

Ui: nem keresek párt!

2016. febr. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
2-es pontosan!!!!
2016. febr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
egyszerűen minek legyek aktív? akkor már inkább bnőt keresek :D
2016. febr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

Ez nem így megy, hogy minek legyek aktív, ha én dug.ok, akkor nőt keresek!??

Nem!

Egy meleg azért aktív, mert egy gyönyörű férfi domborulatot akar maga előtt látni, vagy alatta, vagy akármilyen pozícióban.

Mert csak férfiakba tud szerelmes lenni...

De ezt itt már annyian- annyiszor leírták....

A nők nem jönnek a képbe sehogy sem!!!

2016. febr. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%

hahaha 6-os annyira adlak!! nem ertem az aktivakat es nem is akarom! ha mar bu*i vagyok ami azt jelenti hogy fiura van szüksegem akkor legyen az, ne pedig kislany. haha

a passzivok sokkal logikusabb emberek szerintem mint az aktivok.

2016. márc. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6-os vagyok,és biszex ezért mondtam :D néha rá mondom 1-2 srácra h irtó édesek mint passzív és elgondolkodom de,amúgy nem szoktak érdekelni a passzív srácok,eljátszok kicsit a gondolattal de nem vonz úgy igazán
2016. márc. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
91%
Onnan, hogyha egész északa bizsereg a segglyukad, arra vágysz, hogy végre valaki megszekszeljen, és e miatt nem tudsz aludni...
2016. jún. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!