Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek megutálna?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megutálna?

Figyelt kérdés

Az volna,hogy van egy fiú barátom (egyetlen olyan barátom,akit úgy kezelek,mint egy barátnőmet. És nem tekintem őt 'prédának'.),hetero,és utálja a melegeket. Igen,most itt az a kérdés,hogy ha utálja,hogy lehet a legjobb barátom? Nem tudtam,hogy utálja őket,és még nem mondtam neki el,hogy meleg vagyok. Tehát szerintem így fél év (talán több,mint fél év) szoros barátság után,sok emlék után,sok együtt töltött idő után,meg minden után,néha egy p*csnek érzem magam,hogy nem mondtam el ezt neki. Egy kicsit feminim vagyok,és szerintem észrevette,hogy megnézem a fiúkat,de szerintem nem igazán vett róla nagyobb tudomást. Szerintetek ha bevallanám neki,akkor mi lenne a reakciója?

Dühös lenne,hogy eddig eltitkoltam,vagy utálna,mivel meleg vagyok,és ő pedig utálja a melegeket?

Nem tudom,hogy merjem-e neki elmondani. Amúgy,nem tudom mit lehet utálni a melegeken. Annyira aranyosakmáár.



#meleg #barát #heteroszexualitás #meleg gyűlölő #hetero-meleg barátság
2016. márc. 7. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
1%

Nem a melegek személyiségével van gond (legtöbbször...) hanem a látásmódukkal.

Ha megkérdezed a barátodat nem hiszem, hogy a személyiségük miatt utálja a magadfajtád, hanem a nem normális nemi beállítottságotok miatt.

2016. márc. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Tehát azt mondod,az a baja,hogy fiúkkal csinálom azt,amit ő lányokkal?

Ez nem sokat segített,szerintem attól még mindig csak egy meleg lennék a szemében,ha elmondanám neki.

2016. márc. 7. 21:35
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Az, hogy valakinek más a szexuális orientációja (ami mellesleg genetika, nem pedig látásmód), miért ad okot arra, hogy utálkozz? Ilyen alapon bárkit lehet utálni, hogyha bármilyen tulajdonsága nem tetszik.


Kérdéző, ha tényleg így utálja a melegeket, akkor szerintem nem érdemes elmondani neki. :/

2016. márc. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, nem akartam veszekedni. Én nem dicsekszem vele, soha nem is akartam. Csak azt szeretném, hogy ne utálj engem. Csak ennyi.
2016. márc. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd meg neki. Nekem is van egy barátom aki tök rosszakat mondott a melegekről. Először féltem elmondani neki, de elvégre milyen barát az aki mellett nem lehetsz önmagad? Akkor inkább jobb, ha kilép az életedből minél hamarabb. Érdekes, mert miután elmondtam neki, változott a hozzáállása, és a barataim közül ő az egyik aki a legjobban kezeli ezt az egészet. Sok sikert, bátorság! :)
2016. márc. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszadó válasza elèggè abnormális..sebaj! Èn is aggódnèk a helyedben az biztos, de ahogy azt egy másik válaszadó írta, muszáj a legjobb barátod előtt önnmagadnak lenni! Viszont èn ezt így nem mondanám el neki. Mivel így úgy állítod be magad mintha ez egy bűn lenne, mintha bevallanál neki valami rosszat. Pedig ez egyáltalán nem az. Egyszerűen ha szóba jön a tèma, vagy rákèrdez, hogy hogyan is állsz a lányokkal, akkor mintha a világ legtermèszetesebb dolga lenne( mert az is) elmondod neki:) Ennyi:) Titkolni nem èrdemes, az nem őszinte kapcsolat.
2016. márc. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az előző válaszolóval értek egyet. Nekem elég szűk látasmódúak az osztálytársaim, de révén, hogy már ismernek, ráadásul még normális is vagyok (értem én itt, hogy nem riszálom magam, nem beszélek kényesen, nem affektálok, stb), így mikor előbújtam nekik, nem volt különösebb gond. Sajnos általánosságban még mindig nem túl elfogadóak, de ez is egy nagy előrelépés. Remélem te is sikerrel jársz majd :)
2016. márc. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Különösen annak,aki azt tanácsolta,hogy várjak addig,amíg rá nem kérdez. Tehát,ha majd rákérdez,elmondom neki :)
2016. márc. 9. 16:10
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem egyszerű a dolog. Nekem több fiúbarátom, vagy "haverom" van, akire értelemszerűen szintén nem "prédaként" nézek, és sokszor gondolkodtam azon, hogy több ember előtt is felvállalom azt, hogy mi a helyzet velem.

Nos, ezt azóta sem tettem meg, de mikor gondolkodtam rajta, beszélgettünk erről a pszichológusommal, aki szerint ilyen esetben nem ritka az, hogy az egyébként homofób barátod továbbra is fenntartja a melegekkel szembeni gyűlöletét, de téged esetleg, mint egyfajta kivételt kezel.

Elvégre ha tényleg ő a legjobb barátod, akkor két dolog ütközik egymással. Barátként nyilván bír téged, a melegeket viszont utálja.

Gondolom valamennyire megzavarná a dolog, ha kiderülne a dolog rólad, de ha igaz barátod, akkor nem csinálna belőle nagy ügyet szerintem.

Hiszen azt mondtad, így is észrevett már pár dolgot.


Meg aztán nem tudod pontosan, hogy mit utál a melegekben. Lehet, csak az ilyen sztereotip "meleg viselkedésű" melegeket utálja, mert ahogy észrevettem nagyon sokan a Pride-dal meg ezekkel a nagyon feltűnő dolgokkal azonosítják a melegséget.


Nem ismerem pontosan a barátodat, de szerintem ha tényleg jóban vagytok, meg mondjuk egy komoly beszélgetésben mondod el neki, hogy legyen ideje megérteni azt, hogy nem mozdulnál rá, meg hogy ezt mit jelent számodra... stb. akkor nem utálna meg.

De végső soron a te döntésed.


Annyi, hogy azért ne érezd szarul magad, hogy nem mondtad el neki eddig. Ha egyszer mégis elmondod neki, vagy rákérdez, akkor úgyis meg fogja érteni, hogy ez azért nem olyan dolog, amit csak úgy elejt az ember a társaságban.

De ha meg azért érzed rosszul magad, mert furdal a lelkiismeret, akkor lehet jobb, ha gyűjtöd a bátorságot, mert szerintem nem fog magától rákérdezni. (Azért ha belegondolsz az ő helyzetébe, ha esetleg sejt valamit: ugyanúgy fura egy ilyen kérdést feltenni a legjobb barátodnak.) :)

2016. márc. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szívesen kedves kèrdező:) Járj sikerrel:)

6. Válaszadó voltam:)

2016. márc. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!