Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek mennyire beteges...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire beteges ha vonzanak az idősebb nők?

Figyelt kérdés
Na ez a kérdés kicsit összetett,és elég hosszú lesz,de azért megpróbálom a lehető legrövidebben leírni.Most 18 éves vagyok,és eléggé fura is,legalábbis szerintem :D Először 15 évesen játszottam el a gondolattal hogy milyen lenne egy nálam jóval idősebb nővel lefeküdni.Ugye ez normális,ilyenkor ezt lehet fogni a hormonokra,hogy perverz vagy :D ezzel nem is nagyon foglalkoztam,aztán mikor 16,már majdnem 17 éves voltam mikor diákmunkára mentem,az egyik csaj aki velem dolgozott kb harminc éves lehetett,de nagyon szép volt.Kedves lágy hangja volt,gyönyörű barna haja,és a szemei nagyon csodaszépek voltak :) Nagyon furcsa volt,nem is arra gondoltam hogy lefekszünk hanem hogy odamegyek a szemébe nézek és nagyon lassan megcsókolom.Nem is tudtam hogy miért gondolok ilyenre.Aztán egyre többet járt ez a fejembe hogy összejövök egy idősebb nővel és először csak olyanokról képzelődtem hogy szépeket mondunk egymásnak elvagyunk,aztán meg márt azt hogy konkréten járunk.Na ez már nem oké :D még suliba járok,itt is van rengeteg tini csaj,meg baráti körömben is.Mondták már páran hogy helyes vagyok,meg most már izmos is mivel három éve edzek.Most nem azt mondom hogy a csajozással sose volt gond :D de azért már megy,csak ez állandóan előjön nálam.Egyszer haverjaimmal beszélgettünk is az egyikük mondta hogy milyen gáz már ha valaki egy nála idősebb csajjal jár,én meg tökre kellemetlenül éreztem magam :( Még félévvel ezelőtt elmentem pszichológushoz hátha megmondja ez mitől van,de a pszichológus egy harminc két éves csajszi volt... :D ott valahogy nem akartam őszinte lenni.A kérdésem igazából az lenne hogy ezzel mit kéne kezdenem?Ez már szerintem tényleg nem túl normális :(

2016. márc. 18. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos h nem vagy homoszexuális! Engem is vonzanak az idosebb nők...
2016. márc. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem minden pasit ezzel nincsen gond...

akinek nem jön be egy szép milf na az a homokos :D

2016. márc. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, de ha rámászol a nagyimra akkor kicsinállak!
2016. márc. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

ezt a homo kategóriába akartad?:DD


ha azok jönnek be, akkor azok. a te ügyed..

2016. márc. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!