Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 23 éves srác vagyok. Az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves srác vagyok. Az normális hogy szexuálisan úgy igazán csak a tőlem idősebb biszex apukák jönnek be?

Figyelt kérdés
Sokszor úgy is erzem hogy inkább lennék egy biszex apa szeretője. Mint hogy valaki párja legyek.

2016. márc. 23. 20:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy picit érdekes de nem ítélkezek. Nekem is megvan a dilim
2016. márc. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mint pl? :-) Nekem ezen kivül is vannak még.. "dilijeim".
2016. márc. 23. 21:04
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
30as pasit tudok ha érdekel;)
2016. márc. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Érdekelhet... :-)
2016. márc. 23. 21:41
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Van, aki elképzelhetetlennek tartja, más betegesnek. A harmadik erkölcsileg ítéli el. Egy rakás fiatalt pedig izgatja a téma. Arra a két emberre tartozik, aki egy ilyen jellegű viszonyban részt vesz.

Nem egyszerű helyzet, az biztos.

2016. márc. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Itt vagyok jelentkezem 58 éves bi apuka vagyok!
2016. márc. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%

Ez inkább jó mint gond lenne. A mai melegek csak rinyálnak kapcsolatot akarnak, nem veszik észre, hogy hosszú távú kapcsolat nincs, max hosszú távú szexkapcsolat.

Mind rinyál, hogy vele egykorút akar aki sem szexben, sem gondolkodásban, megbízhatóságban nem ér fel egy harmincas, negyvenes férfivel.

Nem fogja fel a tizen - huszonéves korosztály, hogy a velük egykorú még nem érett egy komoly kapcsolatra, mindig újat és újat akar, nehogy lemaradjon valakiről, vagy kihagyjon valakit.

Egy harmincas, negyvenes férfi ezen már túl van, megbecsüli a partnerét és szexuális kultúrája is nagyobb mint egy tizen -huszonévesnek, mert nem az számít hány strigulád van, hanem, hogy milyen tudással rendelkezel...

És sajnos az a baj aki életkor szerint keres ott az a korcsoport rögzül be neki, 40-50 évesen is a tizen-huszon éves srácokat akarja majd, akik ugyanúgy elhajtják, mint ahogy ő elhajtotta az idősebb korosztályt. Aztán megint rinyálhat, egyedül van, depis, nyüszis..

Nekem tizenévesen sem a kor számított és mindig volt partnerem...

2016. márc. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Utolsó! Teljes mertekben en is igy gondolom! Szebben en sem tudtam volna ezt megfogalmazni. Amúgy 23evesen most az a bajom hogy ha látok egy helyes 30as 40es pasast és ra irok akkor azok elhajtanak. Azt hiszik olyan vagyok mint a többi... (Gyerekes) pedig nem igy van. És a 30asok is 50-60 ev koruli pasikat reszesitik elonyben. Persze vannak kivételek! De nehezen találni! En magam érett gondolkodású srácnak tekintem. És nekem nem az számit hogy öltöztessenek, ide-oda.vigyenek. Hanem az hogy neha legyen ram ideje es a szex olyan legyen hogy szavakkal nem tudom kifejezni.
2016. márc. 24. 12:09
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a (legfőbb) baj a korosztályoddal, hogy gyerekes. Hanem az, hogy sok huszonéves felelőtlen és meggondolatlan. Persze ez igaz lehet bármelyik korosztályra, de egy biszex apuka számára alapvető a megbízhatóság. Feltéve, hogy ő is józanul gondolkozik. :)
2016. márc. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
nem nem normális, gusztustalan lény vagy
2016. márc. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!