Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Húsvéti Coming-out? Már el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Húsvéti Coming-out? Már el akarom mondani családomnak hogy meleg vagyok. Hétvégén megyünk a mamámékhoz vidékre és ott leszünk sokan. Szerintetek jó ötlet színt vallani? A mamám katolikus és nagyon elfogadó. F

Figyelt kérdés
2016. márc. 25. 21:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerntem válassz egy semleges napot a nagy hír bejelentésére
2016. márc. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem kimondottan erre készülnek, de bosszúállásra eléggé alkalmas lehet, ha rontották már el a jókedved családi ünnepen.
2016. márc. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
3%
Ne bzd el masok kedvet a hulyesegeddel husvetkor
2016. márc. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is más napot válassz, illetve azért mérd fel a körülményeket otthon hogy azért olyan helyzetet találj ahol nyugodtabban elmondhatod.

Bár magamról tudom, hogy nem lesz egyszerű a szülőknek. Szóval esetleg ha durván reagálnak te csak légy türelmes. Illetve ha a családnak akarod mondani szerintem célszerűbb először a szülőkkel kezdeni. Ez természetesen saját vélemény.

2016. márc. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vegyél egy mély levegőt, de talán inkább egy embernek mond el, amikor ő egyedül van. Keress alkalmat amikor anyukáddal egyedül vagytok, és várd meg ő mit reagál.

Nem biztos, hogy Húsvétkor arra számítanak hogy a Nyuszi egy meleg fiút hoz :))

2016. márc. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
68%
Én nem vagyok biztos abban, hogy egy vallási alapú ünnepen kellene ezt bejelentened.
2016. márc. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 VirágésBence ***** válasza:
100%
Szerintem durva lenne, pont húsvétkor és nem tudhatod mi lesz a reakció
2016. márc. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Én a névnapomon mondtam el :D Inkább amúgy szűk családi körben próbáld megosztani a szüleiddel először, szerintem eléggé zavarba hoznád a őket, ha a nagy család előtt random osztanád meg.
2016. márc. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%

Szia.

Én úgy gondolom, hogy képzeld el, hogy mi történhetne. Valószínű opció, hogy kinevetnének, hiszen nem kizárt, hogy azt hinnék poénkodsz. Ezzel valószínűleg nem tudnál mit kezdeni, nevetnél Te is a kialakúlt kellemetlen helyzetbe. A másik lehetőség, hogy "megbotránkoznának", konkrétan a neked esne mindenki, ha nem is abban a szent pillanatban. Kellemetlen helyzetbe hoznád a szüleid, testvéreid, távolabbi rokonaid valószínűleg a hátad mögött beszélnének ki, továbbá kis időn belűl a bejelentésed követően, sokaknak hírtelen dolga lenne itt-ott, lelépnének. Véleményem az, hogyha nem "szenvedsz" feltűnési viszketegségben, amit egyébként a fejedhez vágnának, válassz egy teljesen átlagos napot. Kezd az édesapáddal, csak vele, tudatsd vele, hogy Ő az első ember, akinek ezt elmondod, mert bízol benne és tudod, hogy vele bármit megbeszélhetsz. Tulajdonképpen manipulállod egyből, de miért várod el, hogy bántsanak azért aki vagy? Hiszen az vagy aki vagy! Ez van! ;)

2016. márc. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem inkabb mondd el aprilis elsejen, de ha igazan sokkolni akarod a csaladot, akkor karacsonykor:)
2016. márc. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!