Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire volt valószínű hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire volt valószínű hogy tetszettem neki? (többi lent)

Figyelt kérdés

Egyik buszon leszálláshoz készülődve felálltam a helyemről.

Egy gyerek aki előttem állt (ugyanúgy leszálláshoz készülve) háttal egyszer csak random hátrafordul s RÁMKÖSZÖN hogy "szia", meg se várja a választ, visszafordul megint nekem háttal, majd leszálltunk. Majd beugrott hogy jé ezt a gyereket már láttam párszor, nézegettem, de nem tünt fel hogy ő is észrevett volna.

Későbbiekben feltűnt hogy MELLÉM ÜLÖGET több alkalommal, de beszélgetés köztünk egyszer sem volt.

Egy későbbi alkalommal ő ült le először, én pár széknyivel arrébb, de vele szembe (félénk voltam). Percekig SZEMEZETT velem. Én nem tudtam folyamatosan a szemébe nézni, továbbra is csak lopva ahogy addig.


Jó pár hónap szünet. Mikor felszállt nem is nagyon tudott mellém ülni mert nem volt mellettem hely, máshová ült. Leszállásomkor hátrapillantva már nem azonnal találkozott össze a tekintetünk, de amikor igen akkor egy kicsit csúnyán nézett.


Másfél évig tartott míg megtaláltam facebookon bejelöltem, se nem fogadta el se nem utasította el.

Erre megint rá másfél évvel (ez van mostanában) egy vizsgaidőszak után rohadt magányosnak kezdtem érezni magam, annyira hogy full elborult az agyam, gondoltam előszedem megint ezt a régi ügyet, megírtam neki levélben egy az egybe hogy mi a helyzet, nem kamu dumával, érthetően, de azért burkoltan. Se válasz, se tiltás, semmi.


Profilja alapján sportbuz1, akkoriban még én is nagy kék edzőtáskával jártam, talán ezért lehettem szimpatikus.

Igen extrovertált embernek tűnik, sok ismerős, sok barát, sok haver. Ebből gondolom hogy talán a fentiek oka mégiscsak egyszerű hétköznapi szimpátia lehetett mint fizikai/romantikus/szexuális szimpátia. Ismerősei közt extrém túlsúlyban vannak a fiúk (úgytűnik), de ez a sportolással is magyarázható. Ami zavarba hoz az az hogy a kedvelései és a követései tele vannak női modellekkel, noha van köztük kb kettő olyan akik echte úgy néznek ki mintha én női verzióban (ez elég bizarr).


Lehet hogy volt ott valami vagy csak én flesseltam bele az egészbe?


2016. márc. 27. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én szeptember óta buszozok. Van egy srác akivel folyamatosan keressük egymással a szemkontaktust. Ezt azért mondom így mert én meleg vagyok és eléggé bejövős fiú, viszont sokszor ő kezdeményezés velem szemezést ami aztán egész úton tart. Még nem volt szerencsém mellette ülni, bátorságom meg nincs hogy beszéljek vele főleg hogy mindig vannak körülötte mások, de nagyon figyelget. Sokat gondolkoztam rajta hogy akkor most mi is van, biszex lenne vagy miért néz ennyire mélyen a szemembe ilyen gyakran.

Másik eset amikor ültem a buszon, mellettem meg állt egy fiú. Azzal beszélgettem aki mellettem ült, aki pedig állt néha közbe szólt, mondott valamit stb. Mikor szálltak fel emberek, nem akart elmenni mellőlem, inkább hátra engedte a többieket. Egy kanyarban hozzám nyomta az érezhetően kemény farkát. Élveztem a dolgot, de végül mindketten leszálltunk és azóta sem láttam többé.

Ezek közül egyikben sem vagyok igazán biztos hogy mi is van/volt valójában. Lehet hogy tényleg melegek/biszexex vagy csak túl reagálom vagy félreértem a dolgokat. Ki tudja. Nálad is ez van kb. Sosem lehetsz benne biztos hogy mi az igazság. Talán volt a dolgokban valami csak még magának sem vallaná be. Vagy ténylegesen csak biszex és talált magának lányt.

2016. márc. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez a történet nagyon cuki lenne ha összejönnétek.

Nem véletlen szemezett veled, nem mindig próbált melléd ülni. Mondjuk azt furcsálom, hogy amikor rádköszönt akkot egyből hátrafordult...

A történet olvasása közben azon gondolkoztam, hogy milyen aranxos lenne ha a gyerekek kérdezgetnék tőletek, hogy honnan ismeritek egymást és elmondanátok ezt a sztorit, hát egyszerűen tényleg tündérmese szerű lenne.

Sajnos manapság nem nagyon szólítanak le csak ha kivágott pólóban vagy rövidnadrágban van a lány.

Kérlek ígérd meg ha bárni fejlemény van akkor írd meg. Én szurkolok nektek :)

2016. ápr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
mindketten fiúk voltunk... Homoszexualitás témakörben van a kérdés..
2016. ápr. 3. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!