Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez jó volna tréfának?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó volna tréfának?

Figyelt kérdés

Mindketten fiúk vagyunk. Szerelmes vagyok a legjobb barátomba, és elég közel vagyunk testileg is (sokat nyomulok ilyen szinte, és nem ellenkezik). Vajon a mai nap jó volna egy olyan tréfa, hogy elkezdem tapizni, meg esetleg más szerelmes dolgok, s ha rákérdez megmondom szerelmes vagyok belé. S ha rosszul reagál el kezdek röhögni, hogy bevetted!

Vagy mi a véleményetek? Más tipp arra hogy kiderítsem valóban ő érez-e ilyen vágyakat irántam? Köszi előre is!



2016. ápr. 1. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ez nem valami jó ötlet.
2016. ápr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor javaslat?
2016. ápr. 1. 17:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

neeem ez semmi képpen nem jó ötlet..ilyennel inkább ne "tréfáld" meg mert ha ő heteró akkor ez számára nem igazán vicces..én először azt próbálnám meg kideríteni hogy egyáltalán mi a véleménye a másságról, és ha nincs ellenére az ilyen jelenség akkor lehet mélyebbre ásni a dolgok terén, de csak szépen lassan adagolva. Aztán ha úgy áll a dolog és teljes mértékig megbízol benne akkor elmondhatod hogy meleg vagy, de ha elmondod akkor ne mindjárt azzal kezd hogy szerelmes vagy belé, mert az megijesztheti. Utána azt is ha minden oké, de akkor magyarázd el neki hogyha ő nem az akkor nem kell tartania, nem lesz semmi nyomulás meg ilyen..

én a helyedben így járnék el ha lenne merszem hozzá :)

2016. ápr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én megcsináltam. nem zavarta attól függetlenül hogy heteró. 18f
2016. ápr. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

kérdező: megcsináltad végülis?

remélem sikeres volt!!!

2016. ápr. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
ha közel álltok egymáshoz valszeg tudod, hogy melyik nemhez vonzódik. ha meleg is, erre lehet nem fog hirtelen reagálni
2016. ápr. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem csináltam meg, a lassú de biztos utat választom.
2016. ápr. 4. 19:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!